Praktyczny i modny plecak to niezbędny element w szafie zarówno pań, jak i panów. Poszczególne modele mogą różnić się od siebie przeznaczeniem – dostępne są plecaki do wykorzystania jako zamiennik torby, a także te turystyczne czy młodzieżowe i dziecięce, do szkoły. Plecaki są niezwykle pakowne i wygodne – pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty w każdej sytuacji. Ponadto szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że da się je z łatwością dopasować do dowolnej stylizacji.

Plecak damski jako alternatywa dla torebki

Jeszcze jakiś czas temu to torby cieszyły się znacznie większą popularnością niż plecaki. Obecnie moda na te drugie produkty wraca. Produkowane są w taki sposób, by posiadaczka mogła nie tylko spakować wszystkie rzeczy, ale też wyrazić swój styl. Kobiety noszą ze sobą na co dzień wiele przedmiotów, takich jak laptop, notes, książki, pudełko z lunchem, telefon czy kosmetyki.

Właśnie dlatego modele przeznaczone dla nich powinny posiadać liczne kieszenie i przegródki, które umożliwią znalezienie odpowiednich rzeczy szybciej niż ma to miejsce w przypadku torebek. Właściwe przegrody są przeznaczone np. na telefon, wizytówki czy długopisy. Warto pamiętać, że pomimo dużej pojemności plecaki dla pań mają kompaktowe rozmiary i atrakcyjny wygląd.

Oferta CCC obejmuje bardzo wiele różnych modeli. Idealny produkt dla siebie znajdą panie chcące kupić plecak casualowy, sportowy, elegancki czy też na wycieczkę. Zakupy można zrobić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w wygodny sposób przez Internet.

Praktyczne plecaki męskie

Panowie mają na ogół większy problem ze schowaniem wszystkich niezbędnych przedmiotów niż panie. Kobiety noszą ze sobą zazwyczaj torebki, natomiast mężczyźni zazwyczaj przechowują telefon, portfel czy klucze w kieszeniach od spodni. Na szczęście mogą skorzystać z bogatej oferty plecaków męskich, które – w zależności od modelu – zabiorą ze sobą do pracy, w góry, na rower, na wycieczkę czy na ważne spotkanie.

Plecaki do noszenia na co dzień mogą być utrzymane w casualowym stylu i posiadać wiele przegródek oraz kieszeni, które pomieszczą niezbędne elementy. Nadadzą się np. do biura, ale też na dłuższy spacer czy spotkanie z przyjaciółmi. Eleganckie plecaki mogą być używane również podczas spotkań biznesowych i stanowią alternatywę dla męskich toreb. Większe modele zmieszczą nawet laptopa.

Panowie lubiący aktywność fizyczną muszą zaopatrzyć się w solidny plecak turystyczny. Pojemny produkt sprawdzi się idealnie podczas wycieczki rowerowej, w góry czy do lasu. Okaże się niezastąpiony podczas wakacji – umożliwi przechowanie prowiantu, aparatu fotograficznego i np. ręcznika plażowego.

plecak

Plecaki dziecięce i młodzieżowe nie tylko do szkoły

Plecaki nie bez powodu kojarzą się z atrybutem dzieci i młodzieży. To właśnie młodzi ludzie najczęściej używają ich, gdyż muszą zmieścić wszystkie przedmioty niezbędne w szkole. Warto zakupić produkt na tyle uniwersalny, by sprawdził się również w innych sytuacjach. Szczególnie dla nastolatków istotna będzie także możliwość wyrażenia własnego stylu. Młodsze dzieci zwrócą uwagę na kolorowe plecaki przedstawiające ciekawe motywy.

Wygodne i pojemne modele sprawdzą się w podróży. Zmieszczą podręczny bagaż, a nawet ubrania, jeśli wycieczka ma być krótka. Nadadzą się także do stosowania podczas zakupów. Obecność regulowanych pasków sprawi, że kręgosłup młodych ludzi będzie odciążony, a ciężar rozłoży się równomiernie. Jest to bardzo istotne, gdyż z problemami z kręgosłupem boryka się bardzo duża część społeczeństwa.