Cóż można powiedzieć o frenchu? Na pewno jest to jedne z najpopularniejszych zdobień paznokci. Przez jednych uwielbiane, a przez innych znienawidzone. Kiedy kilka lat temu pracowałam jako stylistka paznokci, 80% pań przychodzących do mnie na przedłużenie paznokci, życzyło sobie właśnie klasyczny french. I powiem wam szczerze, że ja na te frenche nie mogłam już patrzeć, tak bardzo byłam nimi znudzona. Teraz, kiedy już przez te kilka lat zdążyłam od nich odpocząć, zaczynam na nowo doceniać ich urok.

Dziś przygotowałam dla was totalny mix. Znajdziecie tutaj zarówno czyste frenche bez zdobień, jak i te bogate zdobione, frenche kolorowe i brokatowe.

Nieprawdą jest, że klasyczne, białe paznokcie french wykonane metoda żelową lub akrylową wyglądają nienaturalnie. Prawidłowo wykonane paznokcie zawsze wyglądają naturalnie. Na końcu możecie zobaczyć kilka przykładów tego jak paznokcie z białą końcówką nie powinny wyglądać. Być może na pierwszy rzut oka, komuś kto nie ma doświadczenia i porównania może wydawać się, że są ok, ale jeżeli porównacie je z tymi które są wyżej, to myślę, że różnica będzie widoczna i nie pozwolicie żadnej kosmetyczce zrobić sobie takiego ała na paznokciach :-)

 

Paznokcie french 2018

 

paznokcie french 2015

czarno bordowe paznokcie

czarny french

french manicure czarny

french w kropki

french z kwiatkami

granatowo czarny french

paznokcie french z cyrkoniami

paznokcie french z kwiatkami

rozowo-czarne-paznokcie

slubny french

szaro rozowe paznokcie

zloty french

 

I na koniec przykład tego, jak french manicure wyglądać nie powinien. Zobaczcie koniecznie!

brzydki french

brzydki french manicure

nieprawidlowo wykonany french

zle wykonany french

 

 

 

 

Zapisz