Wczoraj miałam okazję gościć na otwarciu butiku Femestage w Centrum Handlowym Zielone Arkady w Bydgoszczy. Bardzo się ucieszyłam, kiedy kurier przywiózł mi zaproszenie, bo gościem specjalnym była sama Eva Minge. Kobieta, którą podziwiam i która mnie inspiruje, bo jest dowodem na to, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości można osiągnąć naprawdę wiele. Pani Eva okazała się być bardzo miłą i skromną kobietą. Zdecydowane zbyt skromną biorąc pod uwagę to, że jest naszą najsłynniejszą projektantką, której osiągnięcia cieszą się uznaniem na całym świecie.

 

otwarcie femestage

eva minge

estera owczarz eva minge

 

Oczywiście skorzystałam z okazji, żeby poprosić panią Ewę o autograf w książce.

ewa minge

życie to bajka ewa minge

Jeżeli nie czytaliście książki, to bardzo ją polecam. Można się z niej dowiedzieć, że Eva Minge jest bardzo silną, mądrą i odważną kobietą, ale także kilku ciekawostek, na przykład, że nosi tylko swoje ubrania, bardzo kocha zwierzęta, nie pije alkoholu i ma bardzo zdrowy stosunek do sławy i pieniędzy.

Ubrania marki Femestage określiłabym jako bardzo kobiece ale przede wszystkim wygodne, klasyczne ale zarazem nowoczesne. Nie znajdziecie tam modeli jednego sezonu, ale ubrania, które zagoszczą w waszej szafie na co najmniej kilka lat. Myślę, że marka zapełnia pełną lukę na polskim rynku odzieżowym. Tworzy ubrania bardzo dobrej jakości, które są sygnowane nazwiskiem znanej projektantki, ale dzięki przystępnym cenom i klasycznym, ponadczasowym krojom dostępne dla zwyczajnych kobiet, takich jak my.

Na koniec pozostawiam was ze zdjęciami z butiku. Jest ich sporo, ale chciałam, żebyście zobaczyli wszystko, co wpadło mi w oko. Najbardziej spodobał mi się kremowy sweter (przy moim wzroście z powodzeniem można go nazwać tuniką), który idealnie pasuje do moich kozaków za kolano i bordowa torebka. Bardzo starannie wykonana i tak lekka, że aż miło było ją potrzymać. Upatrzyłam sobie na stronie Femestage identyczną w kolorze kremowym, ale niestety nie była dostępna na otwarciu.

butik-femestage

butik-femestage-w-bydgoszczy

estera-owczarz-blog

femestage

femestage-bydgoszcz

femestage-eva-minge

femestage-zielone-arkady

otwarcie-butiku-femestage

otwarcie-femestage

otwarcie-femestage-bydgoszcz

otwarcie-femestage-w-bydgoszczy

torebka-evy-minge

tunika-i-kozaki-za-kolano

zelone-arkady

zielone-arkady-bydgoszcz

zielone-arkady-femestage