Jestem przekonana, że neonowe smoky nails, czyli paznokcie z kolorowym dymkiem będą hitem nadchodzącego lata. To efektowne zdobienie jest wbrew pozorom bardzo łatwe do wykonania. Już od dłuższego czasu marzyły mi się neonowe kolory na paznokciach. Nawet kupiłam już sobie wcześniej lakier hybrydowy w kolorze odblaskowego różu, ale ponieważ neony zawsze kojarzą mi się z latem, czekałam na to zdobienie do czasu, aż będzie naprawdę ciepło. Idealnie się złożyło, że akurat właśnie teraz w ofercie NeoNail pojawiły się pyłki Smoky Effect, którymi można zrobić taki kolorowy dymek na paznokciach. Jeżeli chcielibyście zrobić sobie paznokcie podobne do tych, które noszę obecnie, to już wam tłumaczę jak.

efekt dymu na paznokciach

 

 

Smoky nails – zdobienie z dymkiem na paznokciach krok po kroku

1. Paznokcie u małego palca i kciuka pokryłam neonowym różem – kolorem Paradise Flower NeoNail.

2. Na pozostałe trzy paznokcie nałożyłam czerń Pure Black. Następnie paznokieć wskazujący pokryłam Topem Velour NeoNail, który daje mocny matowy efekt, a na resztę nałożyłam Hard Top.

3. Po zmyciu warstwy dyspersyjnej, na paznokciach palca środkowego i serdecznego namalowałam cienkim pędzelkiem białe maziaje, rozmazałam je delikatnie pędzelkiem namoczonym w cleanerze i utwardziłam w lampie przez 15 sekund.

4. Na biały wzorek, koniecznie z warstwą dyspersyjną (jeżeli ją zmyjecie, to pyłki nie będą miały się do czego przykleić), nałożyłam po kolei 3 pyłki Smoky Effect: nr 05, 05, 07 i na sam koniuszek paznokcia jeszcze odrobinę 05. Kolory delikatnie rozmazałam, żeby tworzyły efekt ombre.

5. Całość pokryłam topem Hard Top. Pamiętajcie, żeby po pokryciu paznokci topem dokładnie wytrzeć pędzelek, bo pyłki są bardzo intensywnie napigmentowane.

smoky effect neonail

smoky effect na paznokciach

 

Pyłki Smoky Effect NeoNail

Pyłki Smoky Effect to kolejna nowość od NeoNail. W skład kolekcji wchodzi aż 9 neonowych kolorów: zielony, żółty, 2 pomarańcze, 2 róże, fiolet i 2 odcienie niebieskiego. Oczywiście można nimi wykonać także inne zdobienia, nie tylko smoky nails. Na pewno latem będę z nimi sporo kombinować. Chciałabym na przykład na zrobionym pyłkami ombre zrobić białe wzorki stemplami. Chcielibyście zobaczyć tutaj takie zdobienie?

dym na paznokciach

pyłki smoky effect neonail

 

Loteria NeoNail Wygraj Swój Kolor

NeoNail praktycznie w każdym miesiącu zaskakuje mnie nowościami – nowe kolekcje lakierów, pyłków do zdobień, aplikacja lojalnościowa Klub Neonail, a także promocje i konkursy. Obecnie od 9 maja trwa wielka loteria NeoNail, w której nagrodą główną jest prześliczny Fiat 500 w wybranym przez zwycięzcę kolorze. Co tydzień wygrać można jeden z kolorowych skuterów Django, a codziennie aparat Instax Mini lub jeden z dziewięciu zestawów dwóch lakierów hybrydowych.

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Kup produkty NeoNail o wartości min. 50zł i zachowaj paragon.

2. Zarejestruj paragon na stronie https://loteria.neonail.pl i zaakceptuj regulamin loterii.

3. Sprawdź czy wygrałaś nagrodę dzienną i weź udział w losowaniu nagrody tygodniowej i głównej.

Powodzenia! :-)