Już niedługo początek lata i wakacji, więc postanowiłam przygotować dla was nową propozycję manicure. Tak się akurat złożyło, że NeoNail zaskoczył mnie w tym miesiącu bardzo niecodzienną przesyłką. W dużym kolorowym pudle oprócz najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych – Sunmarine Collection, znalazłam całą masę wakacyjnych gadżetów, które możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Mam też dla was cudowną wiadomość. W tym momencie na moim Instagramie trwa konkurs, w którym możecie wygrać identyczną paczkę. Ale o tym za chwilę.

 

 

Lakiery hybrydowe NeoNail Sunmarine Collection

Najnowsza kolekcja NeoNail Sunmarine to aż 9 intensywnych, soczystych odcieni. Lato i wakacje od zawsze kojarzą mi się ze słońcem, lenistwem, beztroską i szaleństwem. Wiecie, że bardzo lubię pastele i cieliste odcienie, ale latem zdecydowanie stawiam na mocne, wyraziste kolory.

sunmarine neonail

 

Od lewej wszystkie odcienie z tej kolekcji:

 

neonail sunmarine

lakiery hybrydowe sunmarine neonail

Neonowe ombre na paznokciach

Przyznam szczerze, że długo zastanawiałam się, jakie kolory wybrać w tym miesiącu i na jakie zdobienie postawić. W końcu stwierdziłam, że idealne na lato będzie ombre, a co do kolorów, to postanowiłam wybrać te, które najbardziej kojarzą mi się z latem i przywołują najwięcej wakacyjnych wspomnień.

Wybrałam trzy cudownie intensywne neonowe odcienie: Aloha Mood, Summer Hero oraz Sunshine Princess i stworzyłam z nich zdobienie, które przypomina mi o moim najlepszym wakacyjnym wyjeździe, na którym byłam do tej pory. Dwa lata temu udało mi się bardzo tanio kupić bilety do Neapolu. Jednak po przyjeździe na miejsce byliśmy tak bardzo rozczarowani tym miastem, że podjęliśmy spontaniczną decyzję o tym, żeby wsiąść w pociąg i pojechać na Wybrzeże Amalfi. Ten wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, a miejsce do którego trafiliśmy, najpiękniejszym w jakim kiedykolwiek byłam.

Te trzy odcienie kojarzą mi się nie tylko z najpiękniejszymi zachodami słońca, jakie widziałam, ale również z parasolkami na plaży w Positano, które były w identycznych kolorach.

 

neonowe paznokcie

 

 

Konkurs

Jestem bardzo ciekawa, czy wam również któreś z kolorów z tej kolekcji kojarzą się z jakimiś cudownymi, wakacyjnymi wspomnieniami. Jeżeli tak, to koniecznie musicie wziąć udział w konkursie, które zorganizowaliśmy dla was razem z NeoNail.

Do wygrania jest cała kolekcja lakierów hybrydowych Sunmarine Collection oraz widoczne na zdjęciu wakacyjne gadżety. Konkurs odbywa się na moim Instagramie, a żeby wziąć w nim udział wystarczy, że pod tym postem napiszesz, który kolor z kolekcji Sunmarine przypomina twoją ulubioną wakacyjną historię i ją opiszesz.
Konkurs trwa do 15 czerwca do godziny 23:59, a pełen regulamin możecie przeczytać na fanpage’u NeoNail na Facebooku. Powodzenia!

konkurs neonail

 

lakiery hybrydowe konkurs

neonail konkurs