Kochani, dziś przygotowałam dla was kolejny manicure hybrydowy z wykorzystaniem najnowszej kolekcji NeoNail – Sunmarine. Tym razem naprawdę zaszalałam ze zdobieniem i użyłam wszystkich dziewięciu odcieni, które wchodzą w jej skład. Wakacje to chyba jedyny taki czas w roku, kiedy możemy w końcu choć na kilka dni odpocząć od codziennych obowiązków i oddać się letnim szaleństwom. Nie bójmy się więc eksperymentować ze zdobieniami na paznokciach. Zamiast klasycznego, jednokolorowego manicure postawmy na jakiś szalony mix kolorów, który przepięknie podkreśli naszą złocistą opaleniznę.

neonail submarine

lakiery hybrydowe neonail submarine

 

Konkurs Zrób Sobie Wakacje

 

Obecnie na stronie https://zrobsobiewakacje.neonail.pl/ trwa konkurs, w którym:

  • Codziennie: 3 osoby wygrywają 3 wybrane lakiery hybrydowe z kolekcji Sunmarine
  • Co tydzień: 10 osób wygrywa letnią koszulkę z hasłami nawiązującej do akcji “Zrób sobie wakacje”.
  • Główną nagrodą jest voucher do biura podróży na dowolną wycieczkę o wartości 10000zł.

Zasady konkursu są bardzo podobne, jak w poprzednich konkursach NeoNail. Aby wziąć udział:

  • Kup 2 dowolne lakiery z letniej kolekcji NeoNail Sunmarine Collection
  • Zachowaj dowód zakupu
  • Wybierz nagrody i opisz swoje wymarzone wakacje na stronie https://zrobsobiewakacje.neonail.pl/. W opisie koniecznie użyj nazwy minimum jednego koloru z kolekcji NeoNail Sunmarine.

Konkurs trwa aż do 4 sierpnia 2019 roku, więc macie jeszcze sporo czasu, a ja mam ogromną nadzieję, że to właśnie ktoś z moich obserwatorów wygra nagrodę główną :-)

konkurs neonail

lakiery hybrydowe neonail

 

Moje wymarzone paznokcie na lato

Konkurs zainspirował mnie do tego, żeby zastanowić się, jak powinien wyglądać mój wymarzony manicure na lato. Chciałam, żeby  w tym miesiącu moje paznokcie, za każdym razem, kiedy na nie spojrzę, kojarzyły mi się z moim wymarzonym letnim wyjazdem. Nie takim, na którym już byłam, ale takim, który jest jeszcze cały czas przede mną.

Marzą mi się wakacje w jakimś dalekim egzotycznym miejscu, na przykład na Dominikanie lub Malediwach, a każdy z odcieni lakierów hybrydowych z kolekcji Sunmarine kojarzy mi się z jakimś elementem takiego wymarzonego wyjazdu.

Turkusowy Water Kiss, niebieski Cool Breeze i fioletowy Endless Night, które mam na palcach środkowych przywodzą mi na myśl kąpiele w krystalicznie czystej wodzie i delikatną oceaniczną bryzę. Złote płatki to Chrome Flakes Effect No 2 NeoNail. Moim zdaniem wyglądają one jak promienie słońca odbijające się w wodzie.

Czerwień Hot Crush, pomarańczowy Summer Hero i żółty Sunshine Princess z kciuków kojarzy mi się z romantycznymi zachodami słońca na plaży.

Zdobienie z palców serdecznych, czyli neonowy róż Aloha Mood, fuksjowy Keep Pink i delikatny fiolet Wear Bikini przywodzi mi na myśl słodkie kolorowe drinki popijane na plaży.

Z kolei mix kolorów, który mam na palcach wskazujących i małych kojarzą mi się z egzotycznymi owocami, które uwielbiam i które na takich wakacjach na pewno jadłabym w ilościach hurtowych.

 

paznokcie na lato

paznokcie hybrydowe na lato

hybrydowe paznokcie na lato

 

A czy wy też przywiązujecie dużą wagę do kolorów, które nosicie na paznokciach? Planujecie tego lata nosić na paznokciach jakiś szalony, wakacyjny manicure?