Maskara L’Oreal False Lash Telescopic to jak do tej pory mój ulubiony tusz do rzęs. Z resztą uwielbiam wszystkie tusze do rzęs z grupy Telescopic. Wcześniej używałam Telescopic Carbon Black i ten tusz również oceniam jako bardzo dobry.

tusz l'oreal telescopic

 

Tusz False Lash Telescopic Mascara jak sama nazwa wskazuje wyglądem przypomina teleskop :-P
Ma fajne srebrne, błyszczące opakowanie, które na szczęście nie obłazi zbyt szybko, nawet jeśli przez dłuższy czas sponiewiera się gdzieś w kosmetyczce.

Szczoteczka ma bardzo interesującą formę. Kształtem przypomina zwykłą owalną szczoteczkę, ale jest gumowa. Na środku grzebyka jest lekkie przewężenie, a wypustki są bardzo krótkie na środku i trochę dłuższe na końcach, co pomaga w podkręceniu rzęs. Minusem jest to, że wypustki na końcu szczoteczki są zbyt krótkie. Gdyby były trochę dłuższe, to łatwiej byłoby pomalować te najkrótsze rzęski.

l'oreal tusz telescopic grzebyk

Nie znoszę zbyt rzadkich i zbyt gęstych tuszów do rzęs, ale na szczęście Falsh Lash Telescopic ma konsystencję idealną. Nie jest ani za rzadki ani za gęsty i świetnie się aplikuje, nie pozostawiając grudek. Rzęsy się nie sklejają, są rozdzielone, ale równocześnie bardzo pogrubione i wydłużone.

Maskara nie kruszy się i nie wysusza rzęs. Rzęsy pomalowanie nią są sprężyste, troszkę nawet jakby gumowe. Kolejny plus za to, że tusz False Lash ma intensywny kolor, ale nie ma problemów z jego zmyciem.

Już po użyciu tylko jednej warstwy rzęsy wyglądają dobrze, natomiast po nałożeniu drugiej efekt rzeczywiście przypomina sztuczne rzęsy. Pomiędzy nałożeniem pierwszej i drugiej warstwy trzeba zrobić około 30 sekundową przerwę, w czasie której pierwsza warstwa wyschnie.

Niestety nie pamiętam dokładnie ceny tego tuszu, ale jest to około 60zł. Co prawda do najtańszych on nie należy, ale definitywnie jest wart swojej ceny. Poza tym na Allegro można dostać go dużo taniej.

A jaka jest Wasza opinia o tym tuszu? Może znacie jakieś tańsze, równie dobre tusze do rzęs?

loreal tusze
telescopic loreal
false lash telescopic
loreal mascara false lash
Rzęsy pomalowane dwiema warstwami tuszu L’oreal False Lash Telescopic Mascara

k

Zapisz