Kilka dni temu dotarła do mnie przesyłka ze sklepu Style Moi, a  w niej metaliczne tatuaże, o których pisałam wam całkiem niedawno w tekście Współpraca z blogerami. Na paczkę czekałam tylko 9 dni. Tylko, bo przywędrowała do mnie aż z Hong Kongu. To całkiem nieźle, jak na taki szmat drogi prawda?

Metaliczne tatuaże były na rynku już w 2013 roku, ale moda na mieniące się srebrem i złotem tymczasowe tatuaże dotarła do nas dopiero całkiem niedawno. Dla jednych są modnym dodatkiem na lato, który z powodzeniem zastępuje biżuterię, a innym wydają się infantylne i kiczowate. Zawsze podkreślam, że wszystko jest kwestią gustu, nie wszystko musi się wszystkim podobać i na pewno nie należy podążać ślepo za modą, ale… dlaczego nie spróbować? Nie rozumiem tylko porównań do prawdziwych tatuaży. Moim zdaniem bliżej im do biżuterii, a z prawdziwymi tatuażami nie mają zbyt wiele wspólnego.

Srebrne i złote tatuaże pokochały już gwiazdy takie jak Kendall Jenner, Khloe Kardashian, Beyonce i Alessandra Ambrosio.

 

Metaliczne tatuaże ze Style Moi

Wrzuciłam własne zdjęcie tatuaży, bo zdjęcia na stronie, gdzie można je zamówić (TUTAJ – KLIK) zupełnie nie oddają ich wyglądu. Poza tym w rzeczywistości są dużo większe niż wydają się na zdjęciu – każdy arkusz ma rozmiar A5.

Same tatuaże są za darmo, ale żeby je otrzymać trzeba pokryć koszt przesyłlki międzynarodowej w wysokości 3.99 dolara. Wychodzi około 15zł (zależy jaki jest aktualnie kurs dolara). Przesyłka powinna dojść w ciągu 7-14 dni.

Za przesyłkę można zapłacić wyłącznie PayPalem, ale można to zrobić po prostu kartą kredytową. Nie trzeba być zalogowanym w systemie. I teraz uwaga! Mogę was zapewnić, że PayPal, to całkowicie bezpieczna forma płatności, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, że jeżeli coś jest nie tak z kupionym przedmiotem lub co gorsza, w ogóle się go nie otrzyma, to PayPal bez problemu zwraca pieniądze.

Niestety jest pewne ograniczenie – jedna osoba może zamówić tylko 1 zestaw tatuaży.

Jeżeli chcecie zobaczyć jak prezentują się te tatuaże, to mnóstwo zdjęć znajdziecie TUTAJ

 

Gdzie kupić metaliczne tatuaże?

Jeżeli boisz się zamawiać metaliczne tatuaże zza granicy, ale koniecznie chcesz je mieć, to nie pozostaje ci nic innego, jak kupić je w jakimś sklepie internetowym lub na Allegro. Cena za jeden arkusz w sklepach internetowych waha się między 20 a 30zł, nie licząc kosztów wysyłki, a na Allegro można je dostać już za około 15zł wraz z kosztem przesyłki nierejestrowanej.

 

Aplikacja metalicznych tatuaży

Aplikacja jest dziecinnie prosta. Wycinamy z arkusza wybrany tatuaż, dociskamy do suchej skóry, zwilżamy wodą i kiedy papier całkowicie nasiąknie, delikatnie odrywamy go od skóry. Podobno dobrze nałożone tatuaże mogą utrzymać się na ciele nawet do tygodnia.

 

Jeżeli macie jakieś pytania, albo chcielibyście coś dodać, piszcie śmiało w komentarzach!