Hej dziewczyny! Dzisiaj przygotowałam dla was recenzję świetnej maski do włosów, na którą natknęłam się niedawno w Rossmannie. Pewnie w ogóle nie zwróciłabym na nią uwagi, ale była akurat w promocji (przeceniona z ok. 25zł na 14,99zł za 200ml) i dzięki specjalnemu oznaczeniu rzuciła mi się w oczy.

Ostatnią maską do włosów, z której byłam bardzo zadowolona była Maska intensywnie wygładzająca do włosów niesfornych z Ziaji. Nie pozostałam jej wierna, bo jak wiecie lubię testować nowe kosmetyki. Moim kolejnym zakupem była maska Kallos z algami, która okazała się totalnym bublem. Trochę się zdziwiłam, bo miałam kiedyś maskę z tej serii z orzechami macademia i byłam z niej całkiem zadowolona. Masce z algami dawałam szansę kilkukrotnie. Myślałam, że może powinnam ją stosować trochę dłużej, żeby zauważyć jakieś pozytywne efekty, ale kiedy zauważyłam, że moje włosy stały się bardziej suche, matowe i koszmarnie się plączą, powiedziałam sobie dość. Dość dygresji, wróćmy do tematu wpisu, którym jest…

 

Maska Smooth Experto Professional Cece of Sweden

 

Jak już wspominałam na początku, maska ta okazała się być świetnym produktem, który genialnie radzi sobie z moimi włosami. Ich problemem jest nie tylko “niesforność” i puszenie się, ale sama długość, która sprawia, że potrzebują kosmetyku, który je ujarzmi, dociąży i sprawi, że rozpuszczone nie będą fruwały we wszystkie strony.

Maska przeznaczona jest do pielęgnacji włosów puszących się i matowych. Ma zapobiegać ich puszeniu i elektryzowaniu się i rzeczywiście to robi! Wszystkie jej zalety postanowiłam wypisać w podpunktach. Jedyną wadą jest trochę wyższa cena regularna, ale maska jest bardzo wydajna, więc uważam, że i tak warto ją kupić.

  • Przepiękny zapach. Jeżeli będziecie w Rossmannie, to koniecznie ją powąchajcie. Nie jestem zbyt dobra w rozpoznawaniu zapachów, ale wydaje mi się, że czuję w niej migdały. Zapach jest bardzo trwały – na moich włosach utrzymuje się jeszcze dzień po ich umyciu.
  • Konsystencja, dzięki której maska jest bardzo wydajna. Mimo, że mam bardzo długie włosy, wystarczy naprawdę niewiele produktu, żeby je pokryć.
  • Wygodne w użyciu opakowanie.
  • Maskę wystarczy pozostawić na włosach 3-5 minut.
  • Bardzo łatwo się spłukuje.
  • Włosy są wygładzone, nie puszą się i zdecydowanie słabiej się elektryzują, nawet kiedy noszę czapkę.
  • Włosy ładnie błyszczą, są lejące i dociążone aż do następnego mycia.
  • Po jej zastosowaniu bardzo łatwo jest rozczesać włosy. Już podczas jej spłukiwania wyraźnie czuć, że nie będzie z tym problemu.

Na koniec chciałabym pokazać wam zdjęcie, żebyście mogły zobaczyć, jak wyglądają moje włosy po zastosowaniu tej maski.

czarne długie włosy

 

Podsumowując, Maska Smooth to świetny produkt, który gorąco wam polecam. Jeżeli planujecie jej kupno, to pamiętajcie, żeby nie nakładać jej u nasady włosów. Jeżeli tak zrobicie, to wasze włosy będą się szybciej przetłuszczać.