Dzisiaj przygotowałam dla was przegląd lakierów do paznokci w kolorze nude. Przedwczoraj pokazywałam na blogu różne propozycje paznokci w kolorze nude. Jeżeli ktoś nie widział, a ma ochotę zobaczyć, to zapraszam tutaj – paznokcie nude. Dzisiaj natomiast podpowiadam, gdzie można je kupić.

Lakiery nude dostaniecie obecnie w praktycznie każdej drogerii. Ja z sieciowych drogerii mam w swoim miasteczku tylko Rossmanna i Naturę, ale przeszłam się na przeszpiegi w te dwa miejsca, żeby zobaczyć, jakie lakiery są obecnie w sprzedaży i w jakiej cenie można je kupić. Wszystko widać na zdjęciach.

 

Nudziaki od Miss Sporty w Rossmannie. Niestety bez ceny, ale to standard w Rossmannie u mnie w mieście.

lakiery do manicure miss sporty

 

Lakiery nude Maybelline w Naturze.

lakiery do paznokci maybelline

 

 

Lakiery w kolorze nude od Eveline w Rossmannie. Za przeproszeniem syf, jaki panuje w nakielskim Rossmannie jest już legendarny. Porozwalane i wymieszane kosmetyki, to jeszcze nic. Najgorsze jest to, że połowa kosmetyków kolorowych jest ponapoczynana. Podziubane pomadki, ubrudzone opakowania, otwarte cienie, pudry itd są na porządku dziennym. Kiedy niedawno była w Rossmannie promocja -50% na kolorówkę i chciałam kupić sobie szminkę Bourjois, to wierzcie mi lub nie, ale żadna z tych, które mi się podobały, nie wyglądała na nieużywaną :-/

lakiery do paznokci nude eveline

 

Lakiery Catrice w Naturze.

lakiery nude catrice

 

 

Lakiery Lovely w Rossmannie. Ogólnie było ich 6 albo 7 odcieni, ale też były wymieszane i porozwalane, więc tylko tak na szybko ustawiłam te 3 do zdjęcia.

lakiery nude lovely

Lakiery do frencha Sensique w Naturze.

lakiery nude sensique

Lakiery do paznokci w cielistych kolorach można również kupić w sklepie internetowym Agito. Poniżej możecie zobaczyć jakie odcienie są u nich dostępne. Podane przeze mnie ceny są aktualne w dniu pisania posta, jednak później oczywiście mogą ulec zmianie. Aktualne ceny możecie zobaczyć po kliknięciu w link prowadzący do danego lakieru.