Dzisiaj przygotowałam dla was nową stylizację. Bardzo podobną bluzkę z identycznymi frędzlami nosiłam, kiedy miałam jakieś 10-12 lat. O ile dobrze pamiętam miała frędzle także przy rękawach. Chciałam nawet wrzucić tutaj skan zdjęcia, ale niestety nie mogę go znaleźć. Prawda, że moda cały czas zatacza mniejsze lub większe koła? Nosimy coś, kilka lat później wydaje nam się mega obciachowe, więc to wyrzucamy, a później żałujemy, że wyrzuciliśmy, bo dane ubranie jest znowu modne :-P

Rozdanie w Style Moi trwa nadal. Cztery arkusze metalicznych tatuaży można dostać za sam koszt przesyłki – TUTAJ

 

Krótkie spodenki w paski i bluzka z frędzlami – stylizacja

bluzka z fredzlami

bluzka z fredzlami blog

bluzka z fredzlami stylizacja

dluga bluzka z fredzlami

krótkie spodenki w paski

metaliczne tatuaze blog

spodenki w paski stylizacja

tatuaze metaliczne

zlote i srebrne tatuaze

 

Spodenki w paski – najbardziej podobne znajdziecie TUTAJ, a TUTAJ i TUTAJ możecie zobaczyć krótkie białe spodenki w cieńsze paski.

Bluzka z frędzlami – H&M

Sandały – New Look

Torebka – Dresslink.com

Metaliczne tatuaże – TUTAJ

 

 

Dzisiaj mam też dla was wyniki konkursu, w którym trzeba było wybrać sukienkę, która szczególnie wpadła wam w oko. Udział wzięło 156 osób. Niestety 10 osób zgłosiło się już po zakończeniu konkursu, ale liczbę nagród postanowiłam i tak zaokrąglić do 5 :-)

Zawsze mam spory problem z wyborem zwycięzcy. Najłatwiejsze i najbardziej sprawiedliwe byłoby losowanie, ale już kiedyś wspominałam wam, że na losowania trzeba mieć zgodę jakiejś specjalnej komisji. Czasem wybieram spośród najbardziej aktywnych osób, czasem spośród tych, które wytrwale biorą udział w konkursach. Dzisiaj wybrałam Gabrielę Świerk, dlatego że wybrała sukienkę, którą akurat sobie zamówiłam i pokażę niedługo na blogu :-) Gabrysiu przyślij mi proszę swój adres na priv na Facebooku oraz informację, które rzeczy ze zdjęcia wybierasz.

UWAGA! Na kontakt czekam 48h i po ty czasie startujemy z nowy konkursem. Jeżeli bierzecie udział w konkursie, to koniecznie pamiętajcie, żeby sprawdzić później wyniki :-P