Na pewno większość dziewczyn zgodzi się ze stwierdzeniem, że jedną z najważniejszych rzeczy, które decydują o atrakcyjnym wyglądzie kobiety jest fryzura. Większość kobiet najlepiej czuje się we włosach średniej długości, ale istnieje też całe mnóstwo kobiet, które uwielbiają krótkie fryzury. Niektóre z nich decydują się na krótką fryzurkę, bo po prostu w takiej wyglądają i czują się najlepiej, ale sporo z nich decyduje się na krótkie uczesanie z powodu problemów z włosami. Do takich problemów należą: wypadanie włosów, przetłuszczanie się (krótkie szybciej się myje i suszy), rozdwajanie końcówek, zbyt cienkie włosy lub wprost przeciwnie – włosy grube i sztywne, bardzo niepodatne na układanie. Dla wielu kobiet obcięcie włosów i diametralna zmiana fryzury oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.

Odpowiednio dobrana krótka fryzura może zdziałać cuda – wyszczuplić twarz, złagodzić rysy twarzy, dodać kobiecie seksapilu i pewności siebie. Przed drastyczną zmianą długości włosów koniecznie przejrzyjcie sobie jak najwięcej zdjęć w Internecie, którymi będziecie mogły się zainspirować i wybierzcie doświadczonego, cieszącego się dobrą opinią fryzjera. Włosy odrastają dość długo, więc chyba nie warto decyzji o cięciu podejmować pod wpływem impulsu i iść do pierwszego lepszego fryzjera.

Dzisiaj zostawiam was z mnóstwem inspiracji i pomysłów na krótkie fryzury. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich co najmniej kilka, które was zachwycą!

 

Krótkie fryzury

Zdjęcia i inspiracje

bardzo krótkie włosy

blond irokez

blond krótkie włosy

blond pasemka

blondynka krótka fryzura

brązowe krótkie włosy

brązowe włosy krótkie

charlize theron włosy

ciemne włosy fryzura

fryzura blond

fryzura miley cyrus

irokez blond

katty pery włosy

krótka ciemna fryzura

krótka fryzura

krótka fryzura

krótkie fryzury

krótka fryzura dla blondynki

krótka fryzura dla blondynki

krótkie ciecie

krótkie czarne włosy

krótkie fryzury blond

krótkie fryzury brąz

krotkie rude włosy

krótkie szare włosy

krótkie włosy brąz

krótka fryzura dla brunetki

krótka fryzura dla szatynki

szatynka krótkie włosy

włosy jasny blond

 

Zapisz

Zapisz