NeoNail już od dłuższego czasu wprost zasypuje nas nowościami i niespodziankami. Niedawno pojawiła się nowa kolekcja lakierów 5D, a zaraz po niej dwie kolejne – kolekcja Nude Stories, w której znajdziecie 7 przepięknych odcieni beżu oraz Thermo Color, czyli aż 9 pastelowych lakierów, które zmieniają odcienie i kolory pod wpływem temperatury. Całą kolekcję pokazuję poniżej, ale najpierw mam dla was coś specjalnego. Niespodziankę, którą zapowiadałam już kilka dni temu na Instagramie i Facebooku. W końcu mogę wam zdradzić o co chodzi!

 

KLUB NeoNail

Dziś premierę ma Klub NeoNail. Jest to program lojalnościowy w formie aplikacji mobilnej, dzięki której możecie zbierać punkty za zakupy w sklepie internetowym oraz w wybranych punktach stacjonarnych. Zebrane punkty wymienia się na nagrody – produkty NeoNail dostępne w katalogu nagród. Oprócz możliwości zbierania punktów lojalnościowy w aplikacji, macie tam informacje o aktualnych promocjach oraz dostęp do konkursów i quizów.

Aplikację możecie pobrać w GooglePlay lub App Store, a tu znajdziecie więcej informacji na jej temat: www.klub.neonail.pl 

To jednak nie koniec niespodzianek, bo pierwsze 1000 osób, które ściągnie aplikację Klub NeoNail otrzyma kod rabatowy -15% z dopiskiem GRAWER. Wykorzystując kod w ciągu 48h i dokonując zakupu otrzymacie do zamówienia gratis – losowy lakier z najnowszej kolekcji Thermo Color by Dawid Woliński z unikatowym grawerem Klub NeoNail – takim, jaki możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej.

Do 20 kwietnia każdy nowy użytkownik otrzyma rabat -15% na zakupy w sklepie internetowym NeoNail, a od 21 kwietnia rabat -10%. Kody będą jednorazowe i ważne tylko przez 2 dni, więc warto wykorzystać je od razu po ściągnięciu aplikacji.

 

Wiosenne zdobienie paznokci lakierami Thermo Color

Kolekcja Thermo Color by Dawid Woliński, to zdecydowanie najpiękniejsze hybrydowe lakiery termiczne, jakie w życiu widziałam. Jak możecie się domyślić, miałam ogromny problem z wybraniem tych, które chcę mieć na swoich paznokciach, więc jak zwykle w takich przypadkach, zaczęłam od zrobienia swatchy na wzornikach.

lakiery hybrydowe neonail thermo color

 

Tutaj możecie zobaczyć lakiery, które pod wpływem temperatury tworzą dwukolorowe ombre. Moim faworytem jest brzoskwiniowo-różowy Glossy Satin.

neonail thermo color flossy velvet soft cashmere glossy satin

 

Te trzy lakiery tworzą na paznokciach ombre w dwóch odcieniach jednego koloru.

neonail thermo color delicate lace brillant tulle silky touch

 

A te dają najdelikatniejszy efekt przenikania się dwóch zbliżonych do siebie odcieni.

neonail thermo color smooth velour creamy silk light chiffon

 

Ostatecznie zdecydowałam się użyć w swoim zdobieniu aż czterech kolorów: Soft Cashmere, Silky Touch, a na paznokciach palców serdecznych Delicate Lace jako podkładu oraz Brilliant Tulle do namalowania wzoru. Aby dodać paznokciom perłowego błysku i podkreślić efekt jednorożca, pokryłam wszystkie paznokcie pyłkiem Pearl Effect.

neonail thermo color

zdobienie paznokci na wiosne

paznokcie na wiosnę