Zwrócenie uwagi mężczyzny, którym jesteś zainteresowana, może być nieco trudne, szczególnie jeśli nie masz zamiaru używać do tego celu swojego wyglądu. Osobowość jest przecież o wiele ważniejsza. Chociaż faceci są z natury wzrokowcami, większość z nich rozumie, że wygląd to nie wszystko. Jeśli wpadł ci w oko fajny facet, ale uważasz, że nie wyglądasz wystarczająco atrakcyjnie, koniecznie wypróbuj siedem poniższych sposobów, na to by zaczął cię zauważać.

 

Jak zwrócić na siebie uwagę faceta?

 

1. Nie unikaj go

To proste – jeśli nie będzie cię w pobliżu, na pewno nie zwrócisz jego uwagi. Nie omijaj miejsc, w których zwykle spędza czas. Na przykład, jeśli pracuje w lokalnej kawiarni, nie unikaj tego miejsca. Najlepiej odwiedź ją od czasu do czasu, aby go zobaczyć i aby on mogł zauważyć ciebie. Nie odwiedzaj jednak tej kawiarni zbyt często, bo możesz sobie zrobić opinię namolnej, a on może zrazić się do ciebie.

 

2. Okaż mu swoje zainteresowanie

Jeśli chcesz przyciągnąć faceta bez używania swojego wyglądu, powinnaś skupić na sobie jego uwagę. Nie oznacza to, że musisz zasypywać swoją sympatię komplementami. Wystarczy kilka subtelnych słów, aby pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana. Jeśli on przejdzie obok ciebie, zwróć jego uwagę. Jeśli nie jesteś wystarczająco odważna, aby sama rozpocząć rozmowę, po prostu nawiąż z nim kontakt wzrokowy albo wyślij mu miły uśmiech.

 

3. Bądź pewna siebie

Jeśli zaczniesz rozmowę z facetem, którego lubisz, staraj się zachować pewność siebie podczas rozmowy. Każdy wie, jak to jest być trochę zdenerwowanym, rozmawiając z osobą, którą lubisz, jednak mężczyźni wybiorą chętniej kobietę, która zachowuje się, jakby wiedziała, co robi.
Twoja pewność siebie może pomóc przyciągnąć faceta, którego lubisz, bez pokazywania ani centymetra ciała.

 

4. Bądź sobą

Powinnaś być sobą zawsze, a zwłaszcza w sytuacji gdy próbujesz przyciągnąć do siebie faceta bez użycia swojego wyglądu. Jeśli lubisz mówić o życiu celebrytek lub o swoim hobby, nie wstydź się i nie bój tego robić. Nie udawaj, że jesteś kimś, kim nie jesteś. To nic nie da. Cały czas bądź sobą, a na pewno przyciągniesz jego uwagę.

 

5. Bądź przyjazna

Jeśli nie możesz zbliżyć się do faceta, aby do niego zagadać, spróbuj porozmawiać z ludźmi wokół niego. Kiedy twoja sympatia znajduje się w pobliżu, bądź przyjazna dla innych. Zobaczy, jaka jesteś cudowną dziewczyną. Co więcej, może rozpocząć z tobą rozmowę i zaprosić cię na randkę. Jeśli macie wspólnych znajomych, postaraj się spędzać z nimi więcej czasu.

 

6. Śmiech

Nie chodzi o to, że powinnaś śmiać się ze wszystkiego, co słyszysz lub widzisz, ale faceci lubią kobiety z poczuciem humoru, więc szczery śmiech może pomóc ci przyciągnąć do siebie faceta, którego lubisz. Faceci lubią przebywać w towarzystwie wesołych i szczęśliwych kobiet, które umieją w pełni cieszyć się życiem. Jeśli mężczyzna zobaczy, jak się śmiejesz z czegoś interesującego, zauważy, że jesteś zabawna i może nawet podejść do ciebie pierwszy.

 

7. Odzież i perfumy

Wreszcie, ostatnim, ale nie najmniej ważnym sposobem na przyciągnięcie mężczyzny bez użycia swojego wyglądu, jest noszenie perfum o wyjątkowym zapachu, który przyciągnie jego uwagę. Jeśli spodoba mu się ten zapach, będzie automatycznie myślał o tobie za każdym razem, gdy poczuje go w przyszłości. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby pozostać w umyśle człowieka, zwłaszcza kiedy nie ma cię w pobliżu.

Twoja piękna twarz i szczupłe nogi mogą szybciej przyciągnąć tego faceta, ale twoja osobowość też może to zrobić. Jeśli mu się ona nie spodoba, odpuść – on nie jest dla ciebie. Potrzebujesz mężczyzny, który zatroszczy się o ciebie bez względu na twój wygląd. Czy znasz inne sposoby na przyciągnięcie faceta bez użycia wyglądu? Jeżeli tak, to koniecznie daj o nich znać w komentarzu pod tym wpisem.