Podczas obuwniczych zakupów niejednokrotnie mamy problem z doborem odpowiedniego rozmiaru butów. Z jednej strony wydaje nam się, że wiemy jakie buty nam najlepiej pasują, ale z drugiej okazuje się, że rozmiar wcale nie jest taki oczywisty.
Jak więc kupować obuwie, żeby mieć pewność, że będzie na nas pasować również później, a nie tylko podczas wizyty w sklepie?

Jak kupić odpowiedni rozmiar butów?

Wydaje się, że najlepszym sposobem jest zmierzenie naszej stopy i sprawdzenie, czy odpowiednie buty to, te, które właśnie mierzymy. Same rozmiarówki obuwia mogą być mocno pomieszane, a mierząc długość wkładki zawsze mamy pewność, że posiadamy takie buty, w jakich będzie nam wygodnie. Przecież odpowiednie obuwie to nie tylko niesamowity komfort, to również wygląd, jaki sprawia, że czujemy się seksownie i na czasie, a to warte jest tego, żeby obuwie mierzyć rozsądnie i wydawać pieniądze tylko w tym przypadku, kiedy wiemy, że dane buty założymy, a nie że będą one tylko leżały w szafce całkowicie nieużywane przez lata aż przyjdzie nam do głowy je wyrzucić.