Jaka powinna być idealna torba na zakupy? Duża i pojemna, wytrzymała, z wygodnymi grubym uszkami, które nie będą wrzynać się w ramię i w uniwersalnym kolorze, tak aby pasowała do wszystkiego. Najlepiej gdyby była wykonana wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i… sygnowana nazwiskiem znanego projektanta.

Właśnie taka torba z limitowanej serii zaprojektowanej przez Mariusza Przybylskiego trafiła do mnie kilka dni temu. Torba powstała w ramach projektu ADAPTACJA i w 100% wykonana jest z odpadów tekstylnych. Kupując ją oszczędzamy 2600 litrów wody, bo właśnie tyle pochłania wyprodukowanie torby bawełnianej o powierzchni odpowiadającej torbie z kolekcji ADAPTACJA

Torbę można kupić w jednym ze sklepów sieci Vive Profit Center. Tutaj znajdziesz najbliższy sklep —> KLIK. Kosztuje ona 59,90zł, a cały zysk z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie programów środowiskowych WWF. Zarówno sieć sklepów Vive Profit, jaki i Mariusz Przybylski zrzekli się profitów ze sprzedaży tej torby i ja również dzielę się z wami tą wiadomością za darmo.

Jeżeli mielibyście ochotę stać się posiadaczami takiej torby, to zachęcam was serdecznie do odwiedzenia jednego ze sklepów Vive. Moim zdaniem jest ona świetną alternatywą dla jednorazowych reklamówek wykonanych z plastiku i toreb papierowych i co ważne na pewno posłuży wam przez całe lata.

 

Idealna torba na zakupy: Mariusz Przybylski dla WWF Polska

idealna torba na zakupy

mariusz przybylski dla wwf

torba mariusz przybylski dla wwf

torba na zakupy mariusz przybylski

torba na zakupy wwf

tweedowy płaszcz

czarne botki

Torba – Mariusz Przybylski dla WWF

Spodnie – Shein

Botki – Bon Prix

Sweter – H&M

Płaszcz – New Look