Witajcie kochani! Dzisiaj bardzo krótko, praktycznie same zdjęcia i tylko kilka słów o kosmetykach. Jestem teraz bardzo, bardzo zajęta załatwianiem zaległych spraw, dlatego piszę tak rzadko.

Bardzo podobają mi się jeansy z dziurami. Zarówno te kupione w sieciówkach, jak i zwykłe domowe DIY. Miałam ochotę sama pokombinować trochę z dziurami, ale odważyłam się jedynie na najgorszych, najbardziej spranych spodniach, jakie miałam.

chabrowa czapka
niebieska czapka
 niebieska koszula w krate
niebieska koszula w kratke
 niebieski beanie stylizacja
czarne spodnie z dziurami
blog modowy 280115
jeansy z dziurami i cwiekami
ciemnoszara kurtka
niebieska czapka stylizacja
MAKIJAŻ

USTA: Szminka Essence Coral Calling nr 01

koralowa szminka
Szminka Essence Coral Calling nr 01

RZĘSY: Mascara Eveline False Definition 4D Extension Volume.
Kupiłam ją za 12.99zł za namową koleżanki i jestem bardzo zaskoczona efektem. Kosztuje kilka razy mniej niż tusze do rzęs L’Oreal, a praktycznie nie ma między nimi żadnej różnicy. Świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy, a po nałożeniu drugiej warstwy również pogrubia. Dziękuję Paulina :-*

dobry tusz o rzes
Mascara Eveline False Definition 4D Extension Volume
PAZNOKCIE: Takie paznokcie noszę ostatnio najchętniej. Na zdjęciach wyglądają bardzo fajnie, ale wierzcie mi, że na żywo jeszcze lepiej!
Żeby uzyskać taki efekt najpierw malujemy paznokcie na czarno, na przykład lakierem Lovely Classic Nail Polish, a następnie lakierem Miss Sporty Oh My Gem. Niestety nie mam na buteleczce naklejki z numerkiem.
turkusowe brokatowe paznokcie
 czarny lakier do paznokci
niebieski brokatowy lakier do paznokci