Hej kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam stylizację z granatową kurtką na zimę. Zdjęcia robiliśmy, kiedy już się ściemniało, więc nie są dobrej jakości, ale kurtkę widać dobrze – to najważniejsze.

Praktycznie nie miałam żadnej porządnej, ciepłej kurtki na zimę. Co prawda mam podobną czarną, ale nosiłam ją już od kilku lat i po prostu widać po niej, że czasy świetności ma już za sobą. Tamta jest czarna, ale tym razem zamówiłam sobie granatową. Po pierwsze bardzo lubię ten kolor, a po drugie od kiedy mam czarne włosy, trochę unikam ubrań w czarnym kolorze, żeby nie wyglądać zbyt blado i smutno.

Koszulka z Nutellą to typowy crop top. Powinna odsłaniać kawałek brzucha, ale o tej porze roku paradowanie z gołym brzuchem nie wchodzi w grę, a koniecznie chciałam Wam ją pokazać, więc założyłam pod spód zwykłą, gładką, czarną bluzkę z długim rękawem. Pamiętam, że tę bluzkę kupiłam ją jakieś 6 lat temu na targu za 20zł i okazała się być niezniszczalna. Noszę ją bardzo często, a nadal wygląda jak nowa. Czy Wy też macie takie ubrania, które kupiliście bardzo tanio, nosicie od lat i nic się z nimi nie dzieje?

 

Granatowa kurtka na zimę – stylizacja

crop top z nutella

granatowa-kurtka

granatowa-kurtka-na-zime

granatowa-kurtka-zimowa

granatowa-parka-stylizacja

granatowa-kurtka-stylizacja

Granatowa kurtka – Shein

Crop top z Nutellą – KLIK

Jeansy – podobne tutaj KLIK