Obecnie kluby nocne i bary to nie jedyne miejsca, w których możesz spotkać potencjalnych kandydatów na randkę. Istnieje wiele innych miejsc i sposobów, aby znaleźć swoją miłość. Możesz czuć, że to nie jest właściwy czas, aby kogoś szukać, zwłaszcza tuż po zerwaniu, ale znalezienie nowego chłopaka jest dużo łatwiejsze niż myślisz. Ostatnio było o tym, jak nie zepsuć pierwszej randki, a dzisiaj będzie o tym, gdzie w ogóle szukać chłopaka, z którym na nią pójdziesz :-)

 

Gdzie poznać fajnego chłopaka?

 

1. Wspólni znajomi

Jednym z najlepszych sposobów, aby kogoś poznać jest spotkanie przez wspólnych znajomych. To rzeczywiście najprostszy sposób na poznanie nowego chłopaka lub po prostu przyjaciela. To właśnie tak poznała się większość ze znanych mi par. Jedna z moich znajomych po prostu poprosiła swoją bliską przyjaciółkę, żeby pomyślała czy zna kogoś, kto jest sam i chcę również kogoś poznać. Jej przyjaciółka umówiła ją na randkę ze swoim dobrym znajomym, a dzisiaj są już małżeństwem. Kto wie, może to właśnie dzięki wspólnym znajomym spotkasz miłość swojego życia. Tylko nie zapomnij później powiedzieć twoim przyjaciołom “dziękuję”.

 

2. Restauracja

Kiedy jesteś z kimś w restauracji, również możesz spotkać potencjalnego chłopaka. Nawet jeśli jesteś tam ze współpracownikami lub przyjaciółką, nie bój się nawiązać rozmowy z miłym facetem, który wpadł ci w oko. Niektórzy faceci lubią, kiedy to kobieta podejmuje inicjatywę. Zwyczajne zamienienie z nieznajomym kilku zdań może być początkiem całkiem fajnej znajomości.

 

3. Sklep spożywczy

Drogie panie, przeczytałyście poprawnie. Sklep spożywczy jest idealnym miejscem na spotkanie potencjalnych narzeczonych. Moja przyjaciółka poznała swojego męża w sklepie spożywczym i są razem szczęśliwi. Sklep spożywczy może nie wydawać się zbyt fajnym miejscem na poznanie przyszłego partnera, ale taka sytuacja może się zdarzyć. Tak więc, gdy idziesz do sklepu spożywczego, miej oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiesz, gdzie spotkasz kogoś fajnego.

 

4. Szkoła

Nieważne czy jesteś na studiach czy w szkole, zarówno szkoła jak i uczelnia to wspaniałe miejsce na spotkanie chłopaka. To nie musi być chłopak, który jest w twojej klasie czy grupie. Może to być chłopak, który przyciągnie twój wzrok w czasie lunchu lub po prostu przejdzie korytarzem. Jeśli podoba ci się, podejdź do niego i zagadaj pod byle pretekstem. Nie myśl, że zrobienie pierwszego kroku będzie przez niego źle odebrane. Nie wypytuj go jednak od razu o wszystko. Jeżeli ty też wpadniesz mu w oko, to na pewno następnym razem to on się do ciebie odezwie.

 

5. Praca

Randki z kimś kto z nami pracuje mogą nie być łatwe i może to mieć pewne komplikacje, ale czasem warto spróbować. Wystarczy upewnić się, że człowiek, którym jesteś zainteresowana, nie jest twoim szefem, bo taki związek może ci zaszkodzić i narazić cię na nieprzyjemności, a nawet utratę pracy. Mnóstwo ludzi spotyka swoich partnerów w pracy, bo przecież spędzają tam większość swojego czasu.

 

6. Internet

Przez bardzo długi czas nie byłam przekonana do zawierania znajomości przez Internet, ale z czasem zmieniłam zdaniem. Obecnie znam kilka par, które poznały się właśnie w sieci i z czasem stworzyły bardzo udane związki.  Obecnie bardzo dużo osób poznaje się w Internecie. Internet jest ogromnym światem nowych możliwości i łatwo można tam spotkać potencjalną miłość. Zawierając znajomości przez Internet należy być jednak bardzo ostrożnym. Nie mam nic przeciwko “zaczepieniu” w sieci osoby, z którą mamy wspólnych znajomych, ale raczej odradzałabym korzystanie z portali randkowych, ponieważ grasuje na nich mnóstwo osób, które podają się za kogoś innego niż w rzeczywistości.

 

7. Centrum handlowe

Chłopaka można spotkać również podczas zakupów w centrum handlowym. Jeżeli szukasz partnera, to następnym razem, kiedy będziesz robiła zakupy, rozejrzyj się uważnie dookoła. Jedną z najlepszych rzeczy, jakich się dowiadujesz o człowieku, którego poznajesz w sklepie, jest to, że nie ma nic przeciwko zakupom i będziecie mogli robić je razem :-P

 

Jeśli masz chłopaka, narzeczonego, męża, to gdzie się poznaliście? Opowiedz nam swoją historię :-)