Grzywka to fajny, prosty sposób na odmienienie praktycznie każdej fryzury. Pasuje zarówno do krótkich, chłopięcych fryzur, cięć typu bob, jak i do bardzo długich włosów. Podkreśla oczy i często sprawia, że wydają się one większe. Dzięki grzywce można wyszczuplić twarz lub skorygować jej kształt. Grunt to dobre cięcie, więc myślę, że nie warto na własną rękę eksperymentować z grzywką. Co prawda w Internecie możecie znaleźć mnóstwo instrukcji, jak samemu obciąć sobie grzywkę w domu, ale myślę, że bezpieczniej jej podcięcie zlecić dobrej fryzjerce. Faktem jest, że grzywka nie każdemu pasuje, więc przed zdecydowaniem się na jej obcięcie radziłabym poradzić się przyjaciołom i mamy. Najlepsza przyjaciółka niekoniecznie doradzi ci szczerze, ale mamie lub chłopakowi raczej możesz ufać :-)

Grzywkę nosiłam praktycznie przez całe dzieciństwo. Zapuściłam ją dopiero pod koniec szkoły podstawowej albo na początku gimnazjum, ale po liceum kilkakrotnie do niej wracałam. Lubiłam mieć grzywkę, ale parę razy zdarzyło się, że fryzjerka fatalnie ją ścięła, przez co grzywka źle się układała, a ja musiałam codziennie rano sterczeć przed lustrem z prostownicą, żeby wyglądać w miarę dobrze. Na razie nie planuję powrotu do grzywki. Po pierwsze za dużo jest później problemu z jej zapuszczaniem i taka odrastająca grzywka przez pewien czas nie wygląda zbyt ładnie, a po drugie jestem osobą, która cały czas grzebie sobie coś przy włosach, przez co permanentnie psuję sobie fryzurę. Być może wrócę do grzywki, kiedy zauważę na swoim czole pierwsze głębsze zmarszczki ;-)

To tyle jeżeli chodzi o przemyślenia na temat fryzur z grzywką. Zostawiam was teraz ze zdjęciami, które być może was zainspirują, jeżeli planujecie zrobić sobie grzywkę.

 

Fryzury z grzywką

ashley olsen fryzura z grzywką

ciemne włosy z grzywką

emma stone grzywka

fryzura jennifer love hewitt

fryzura z grzywką na boku

fryzury z grzywką

fryzury z grzywką inspiracje

dakota johnson grzywka

rihanna z grzywką

taylor swift grzywką