Jeżeli obserwujecie mnie na Snapchacie, Instagramie lub Facebooku, to na pewno wiecie, że na początku października miałam przyjemność wziąć udział w świetniej imprezie modowej organizowanej przez galerię handlową Zielone Arkady w Bydgoszczy. Co prawda od wydarzenia upłynęło już trochę czasu, ale przecież lepiej późno niż wcale, więc zapraszam was do przeczytania krótkiej relacji z eventu.

 

Event “Łap Trendy” w galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy

Imprezę prowadziła Dorota Gardias, która na co dzień jest pogodynką stacji TVN, więc chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Oprócz mnie wśród zaproszonych gości była jedna z naszych polskich najbardziej znanych blogerek modowych – Maffashion, czyli Julia Kuczyńska oraz Paulina Wysocka, która swoim stylem inspiruje na Instagramie dziesiątki tysięcy obserwatorów jako Mirabelove.

Cały event trwał aż 5 godzin, ale trzeba przyznać, że organizatorki – Maja i Paulina ze Studia 2 spisały się na medal i zadbały o to, żeby program był ciekawy i dynamiczny, więc czas mijał bardzo szybko i mam nadzieję, że żaden z widzów się nie nudził. Pierwszym punktem programu była lużna rozmowa o trendach w modzie, które dominują tej jesieni. Następnie przyszedł czas na mini pokaz mody dziecięcej. Małego modela i przeurocze modelki możecie zobaczyć poniżej.

dzieci moda

moda dla dzieci

moda dzieci

moda dziecięca

 

Konkurs na najlepszą stylizację

Jednym z najważniejszych punktów programu był konkurs na najlepszą stylizację. Spośród osób, które zgłosiły się do konkursu organizatorzy wybrali pięciu finalistów. Każdy z nich otrzymał kopertę z 400zł i miał dwie godziny na to, aby skompletować stylizację na jakąś szczególną okazję. Wszystkie stylizacje były bardzo udane, modne i kreatywne, więc bardzo trudno było nam wybrać zwycięzcę. Po burzliwych naradach razem z Dorotą, Pauliną, Julią i dyrektorką Galerii Zielone Arkady – panią Katarzyną Korpak zdecydowałyśmy, że nagroda (bon na 1000zł do wykorzystania w sklepach na terenie Zielonych Arkad) należy się dziewczynie, która na zdjęciu jest trzecia od lewej.

konkurs na stylizację

modowy konkurs

konkurs modowy

 

Wyspy ze stylizacjami

Podczas trwania imprezy po kolei prezentowałyśmy swoje stylizacje. Ja i Mirabelove przygotowałyśmy po trzy, a Maffashion aż 12. Ostatnie trzy stylizacje stworzyła stylistka Sylwia Sypek, którą miała za sceną swoje stanowisko, na którym dawała wszystkim chętnym porady, jak się ubierać, żeby wyglądać jak najlepiej.

estera owczarz stylizacja

estera owczarz zielone arkady

sylwia sypek mirabelove

zielone arkady estera owczarz

 

dorota gardias estera owczarz

dorota gardias w zielonych arkadach

 

 

Obok stanowiska Sylwii, swój punkt miały makijażyski ze sklepu Kiko Milano. Dziewczyny udzielały porad, jak się malować, ale również wykonywały przepiękne makijaże. Poniżej możecie zobaczyć, że chętnych, aby skorzystać z ich wiedzy i umiejętności nie brakowało.

estera owczarz kiko milano

łap trendy zielone arkady

stanowisko makijażystek

stanowisko stylistki

 

Podczas wydarzenia odbyły się również prezentacje torebek ze sklepu Chiara oraz gadżetów elektroniczych z Saturna, a w przerwach między wystąpieniami Maffashion rozdawała dziesiątki autografów i pozowała do wspólnych zdjęć z gośćmi.

prezentacja butik chiara

zielone arkady

maffashion w zielonych arkadach

“Łap Trendy” to już trzeci event w Zielonych Arkadach, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Mam nadzieję, że podobnych spotkań będzie w przyszłości jeszcze więcej. Jeżeli jesteście z Bydgoszczy lub okolic, zachęcam do obserwowania Zielonych Arkad na Facebooku, ponieważ regularnie są tam organizowane świetne imprezy. Szkoda je przegapić!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz