Zwykle ma się ich w domu kilka lub nawet kilkanaście par. Są bardzo praktyczne i większość z nas wygląda w nich naprawdę dobrze. Z reguły łączy się je z różnymi bluzkami, koszulkami lub bluzami. Jeansy najczęściej zakładamy do stylizacji w wygodnym, sportowym stylu. Warto jednak łączyć jeansy z ubraniami bardziej szykownymi.
Jeansy są uniwersalne, więc także z eleganckimi stylizacjami wyglądają rewelacyjnie. Spodnie te sprawdzą się w stylizacjach na różnego rodzaju uroczystości czy większe wyjścia, choć oczywiście nie te o charakterze oficjalnym. Dzięki jeansom bardzo łatwo jest stworzyć elegancką stylizację w luźniejszym, bardziej sportowym stylu. Na niezobowiązujące eleganckie spotkania będą one wręcz idealne. Takie spodnie i dobrej jakości bluzka koszulowa to doskonałe połączenie na takie okazje. Najlepiej jeśli będzie dłuższa i w jednolitym kolorze. Może być lekko błyszcząca. Zamiast koszuli czy bluzki z kołnierzykiem, możesz założyć do jeansów elegancki sweter albo cienką bluzkę i żakiet lub marynarkę.

Warto wypróbować takie połączenia, by w pełni wykorzystać potencjał, jaki mają w sobie te spodnie. W stylizacjach, które mają mieć bardziej szykowny charakter, sprawdzą się zarówno jasne, jak i ciemne jeansy. Ich krój nie jest tak naprawdę zbyt ważny. Mogą być wąskie albo zwykłe o prostych nogawkach. Po obejrzeniu poniższych zdjęć przekonacie się, że nawet jeansy typu boyfriend lub z przetarciami mogą wyglądać w stylizacji elegancko. To góra stroju oraz dodatki będą decydować o charakterze całości. Klasyczne szpilki, świetnie skrojony płaszcz lub elegancka torebka, to elementy, którą sprawią, że najzwyklejsza para twoich ulubionych jeansów będzie wyglądać elegancko.

 

Eleganckie stylizacje z jeansami

białe jeansy elegancka stylizcja

ciemne jeansy elegancka stylizacja

elegancka stylizacja z jeansami

jeansy biały płaszcz

jeansy biały żakiet

jeansy boyfriend elegancka stylizacja

jeansy czarne botki

jeansy elegancka stylizacja

jeansy z rozszerzanymi nogawkami

podarte jeansy stylizacja

podarte jeansy w eleganckiej stylizacji

stylizacja elegancka z jeansami

stylizacja z czarnym jeansami

stylizacja z jeansami elegancka

zwykle jeansy elegancka stylizacja