Nie da się ukryć, że obecnie młody, zadbany wygląd jest jednym z symboli sukcesu. Moda na młody wygląd sprzyja dynamicznemu rozwojowi branży kosmetycznej w Polsce. Nawet w tak niewielkiej miejscowości jak ta, w której mieszkam znajduje się już kilka gabinetów kosmetycznych i cały czas otwierane są kolejne. Coraz więcej kobiet regularnie korzysta z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Zabiegi wykonywane przez kosmetyczkę lub kosmetologa są jednak dość drogie i czasochłonne. W dzisiejszych czasach nie każda kobieta ma tyle pieniędzy i wolnego czasu, że może sobie pozwolić na regularne uczęszczanie na różnego rodzaju zabiegi upiększające. Na szczęście firmy produkujące sprzęt kosmetyczny wychodzą nam naprzeciw i sukcesywnie wprowadzają do swojej oferty profesjonalne urządzenia przeznaczone do użytku domowego. Obecnie mam przyjemność testować depilator IPL przeznaczony do tego, aby korzystać z niego w domu i już mogę wam zdradzić, że jestem nim zachwycona. Jego recenzję będziecie mogli przeczytać wkrótce tu na blogu, a dziś chciałabym skupić się na urządzeniach dostępnych w sklepie Importmania.

W ofercie sklepu znajdziecie profesjonalny sprzęt do gabinetów kosmetycznych, a także urządzenia o mniejszych gabarytach (i niższych cenach!), których z powodzeniem można używać w domu. Poniżej przedstawiam wam produkty, które zainteresowały mnie najbardziej, ale zachęcam was do odwiedzenia strony sklepu Importmania —> http://importmania.pl/ i zapoznania się z ich pełną ofertą. Myślę, że warto zerknąć na ceny i policzyć sobie ile pieniędzy w skali roku jesteśmy w stanie zaoszczędzić kupując sobie któreś z tych urządzeń.

 

Domowy gabinet kosmetyczny

Moja TOP lista urządzeń

 

1. MNS Derma Roller 192

Ruchomy wałeczek urządzenia posiada 192 mikroigiełki, które nakłuwają skórę zmuszając ją do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Urządzenia można używać między innymi w celu wymodelowania twarzy i sylwetki, redukcji cellulitu, wygładzenia zmarszczek i poprawienia napięcia skóry, redukcji blizn i rozstępów, redukcji przebarwień skóry oraz w walce z wypadaniem włosów.

mns derma roller

Cena: 69zł —> KLIK

2. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 8010

Aparat do peelingu kawitacyjnego oraz wprowadzania kosmetyków. Do jego podstawowych funkcji należy oczyszczanie skóry, wygładzanie zmarszczek, blizn, rozstępów, trądziku oraz cellulitu oraz wtłaczanie kosmetyków w głąb skóry.

peeling kawitacyjny

Cena: 199zł —> KLIK

3. Mini kombajn kosmetyczny 2w1 Laser (RE-8900)

Kombajn posiada dwie podstawowe funkcje – laser diodowy odpowiedzialny za wygładzanie i usuwanie zmarszczek oraz bioprądy, których zadaniem jest ujędrnianie skóry.

mini kombajn kosmetyczny

Cena: 249zł —> KLIK

4. Mini kombajn kosmetyczny 5w1

Funkcje urządzenia to: mezoterapia bezigłowa (ultradźwięki), jonoforeza ION + (jonizacja dodatnia, usuwanie nieczystości), jonoforeza ION – (jonizacja ujemna, wprowadzanie substancji odżywczych), terapia fotonowa oraz Bio Wave, czyli masaż mikrofalowy. Nadaje się zarówno do domowego spa, jak i do użytku profesjonalnego.

mini kombajn kosmetyczny

Cena: 399zł —> KLIK

5. Mini kombajn kosmetyczny 3w1

Jego funkcje to: mezoterapia bezigłowa (ultradźwięki), bioprądy oraz terapia fotonowa (światłoterapia).

kombajn kosmetyczny 3 w 1

Cena: 219zł —> KLIK