Lato to nie tylko czas wakacyjnych szaleństw i wyjazdów, ale także sezon ślubów i wesel. Chociaż w tym dniu najważniejszym atrybutem panny młodej jest na pewno suknia ślubna, to nie mniej ważny jest odpowiedni makijaż i manicure. Jeszcze do niedawna najpopularniejszym zdobieniem paznokci, które wybierały przyszłe panny młode był klasyczny french manicure, czyli paznokcie z białą końcówką. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na trochę odważniejsze paznokcie ślubne, choć nie ma co ukrywać, że najchętniej wybierane kolory to biel, beże, odcienie nude oraz delikatne róże.

 

Kolekcja Wedding Shades NeoNail

Wedding Shades to zestawienie lakierów hybrydowych NeoNail, w którym znajdziecie wszystkie z tych odcieni oraz dodatkowo kilka lakierów z brokatem. Cała kolekcja liczy aż 12 lakierów, a w jej skład wchodzi klasyczna biel, dwa jasne beże, dwa odcienie nude, trzy subtelne różne, dwa transparentne lakiery z błyszczącymi drobinkami oraz brokatowe srebro i złoto. Ja, mimo że w najbliższym czasie nie planuję ślubu, wybrałam sobie z tej kolekcji aż 7 lakierów. Jestem więc przekonana, że odcienie, które dziś wam pokażę spodobają się nie tylko dziewczynom, które niedługo staną na ślubnym kobiercu.

lakiery wedding shades neonail

 

Z całej tej kolekcji najbardziej wpadły mi w oko dwa półprzezroczyste lakiery hybrydowe – Morning Rose z różowymi i złotymi drobinkami oraz brokatowy Sleeping Beauty. Oba lakiery można nakładać samodzielnie lub na dowolny kolorowy lakier.

morning rose neonail sleeping beauty neonail

 

Z racji tego, że obecnie wiele z was szuka w Internecie inspiracji ślubnych, postanowiłam przygotować wpis z propozycją paznokci na ślub. Tym razem postawiłam na biel i róż, ale ponieważ każdy z paznokci został ozdobiony w inny sposób, poniżej zostawiam wam dokładną rozpiskę wraz z linkami do poszczególnych lakierów hybrydowych.

 

Paznokcie ślubne

paznokcie ślubne neonail

 

Kciuk: Lakier hybrydowy NeoNail First Love pokryty Topem Velour

Palec wskazujący: Zdobienie baby boomer wykonane lakierami NeoNail French White oraz First Love.

Palec środkowy: Lakier NeoNail French White pokryty cienką warstwą lakieru Morning Rose. Pamiętaj, że Morning Rose nie jest lakierem nawierzchniowym i należy pokryć go topem, na przykład Dry Top NeoNail.

Palec serdeczny: Lakier  NeoNail First Love pokryty Topem Velour. Cyrkonie, które przykleiłam na ten paznokcieć to cyrkonie Swarovski SS5 Crystal Shimmer.

Mały palec: Lakier NeoNail French Pink Medium pokryty warstwą lakieru Sleeping Beauty oraz lakierem nawierzchniowym.

 

paznokcie ślubne

 

Na koniec mam do was prośbę. Napiszcie w komentarzach, jakie ślubne zdobienia paznokci podobają się wam najbardziej. Czy tak jak ja wolicie subtelne i delikatne, czy może wybrałybyście coś bardziej odważnego?