Jeśli zastanawiasz się, czy twojemu facetowi naprawdę na tobie zależy i czy jest szansa, że stworzysz z nim trwały związek, to koniecznie przeczytaj poniższą listę. Facet, któremu będzie na tobie naprawdę zależeć zrobi wszystko, co możliwe i niemożliwe, by tylko uczynić cię szczęśliwą. Zawsze znajdzie nowy sposób by cię zaskoczyć i wywołać uśmiech na twojej twarzy. Jedyny problem, jaki może się pojawić to trudność z rozpoznaniem takiego typu faceta, dlatego naprawdę warto krótko przeanalizować poniższe kwestie.

 

Po czym poznać że facetowi na tobie zależy:

 

1. Jest uważny i mądry.

Jest autentycznie zainteresowany twoim hobby, pracą i stylem życia. Nie ma obsesji na punkcie kontrolowania cię, ale jest po prostu wysoce uważny. Zawsze zauważa, kiedy jesteś smutna lub zmęczona, nawet jeżeli się uśmiechasz. Jest mądry i zależy mu na twoim szczęściu, co sprawia że jego błyskotliwe rady są mile widziane i przydatne.

 

2. Kocha twój głos.

Jeżeli twój facet dzwoni do ciebie tylko po to, by usłyszeć twój głos, to jest to jeden ze znaków, że jest on typem faceta idealnego do długiego związku. Komunikowanie się przez wiadomości tekstowe, Skype’a, albo e-mail’a jest wygodne, ale jeżeli on kocha słyszeć twój głos, to możesz być pewna, że naprawdę zależy mu na tobie. Ponadto ważne jest, czy słucha wszystkiego, co mówisz, bez przerywania i irytacji, nawet jeżeli pleciesz głupoty.

 

3. Zawsze jest obok, by ci pomóc.

Powiedzmy, że przechodzisz przez trudny okres lub jesteś przytłoczona i przeciążona nauką lub pracą. Podczas gdy facet, któremu nie zależy na tobie aż tak bardzo będzie chciał się zobaczyć z tobą dopiero w weekend lub gdy będziesz wolna, typ odpowiedzialnego mężczyzny będzie zawsze obok, by ci pomóc. Na pewno nie będzie w stanie zrobić za ciebie wszystkiego, ale ważne, że będzie dla ciebie wsparciem.

 

4. Nie ignoruje twoich problemów.

To, co jest twoim problemem, jest również i jego problemem. On nigdy nie rozdziela twoich problemów od swoich i nie bagatelizuje ich ani nie ignoruje. Jego życie może być pełne kłopotów, ale twoje są jego priorytetem. Tę cechę można spotkać u faceta bardzo rzadko, więc jeśli twój chłopak nigdy nie ignoruje twoich problemów, doceniaj go i oczywiście rób to samo. Traktuj jego problemy jakby były twoimi własnymi. Dużo łatwiej jest rozwiązać kłopoty i znaleźć najlepsze rozwiązanie, kiedy jesteście razem.

 

5. Sprawia, że czujesz się piękna.

Typ idealnego kandydata na męża ma problem z zauważaniem wad. Nie powie ci, jak bardzo pucołowata, pesymistyczna i nerwowa jesteś. On zna twoje wady. Zna też twoje słabości, ale nigdy ci ich nie wypomni. Co najwyżej będzie je sekretnie próbował poprawiać, sprawiając, że czujesz się bosko. Jeśli masz problemy z pewnością siebie, taki facet pomoże ci je przezwyciężyć i nauczy, jak doceniać i kochać samą siebie.

 

6. Stara się ciebie zaskakiwać.

Facet, któremu naprawdę na tobie zależy uważa, że zasługujesz na niespodzianki. Może to nie jest pierścionek, samochód albo nowa sukienka. W miłości nie chodzi o materialne rzeczy, prawda? Miłosne listy, miłosne notki, pyszne lunche, romantyczny obiad, spontaniczny piknik w najbliższym parku albo wycieczka niespodzianka oraz te wszystkie drobne podarunki, które ci ofiarowuje – oto czym będzie cię zaskakiwał, jeżeli zależy mu na tobie.

 

7. Jest kompletnie zaangażowany.

Wiele par rozstaje się, ponieważ ponoszą klęskę w pracy nad skomplikowanymi problemami codziennego życia. Czemu ponoszą klęskę? Ponieważ są mało zaangażowani. Kiedy oboje jesteście zaangażowani, nic nie powstrzyma was przed cieszeniem się sobą nawzajem. Jeśli twój chłopak przyszłość z tobą i mówi o tym szczerze i otwarcie, a ty również nie możesz sobie wyobrazić życia bez niego, to oboje jesteście zaangażowani w tym związku i naprawdę zależy wam na sobie.

 

Stworzenie związku z mężczyzną, któremu naprawdę zależy, to spełnienie marzeń każdej kobiety. Niektóre dziewczyny twierdzą, że tacy faceci są nudni, a potem kończą na randkach z kobieciarzami i oszustami. Nigdy nie wierz w piękne słowa, kiedy w parze z nimi nie idą żadne działania. Jeżeli umawiasz się z facetem opisanym wyżej, doceniaj go i bądź szczęśliwa, że udało ci się stworzyć związek z kimś takim.