Cześć kochani! Jak tam u was pogoda i samopoczucie? U mnie średnio szczerze mówiąc. Liczyłam na to, że teraz pogoda będzie już typowo letnia a tu proszę jaka niemiła niespodzianka. Przy takiej pogodzie czuję się wiecznie zamulona i nie mam najmniejszej ochoty wychodzić z domu. Cieszę się tylko, że wykorzystałam ładną pogodę w zeszłym tygodniu i mam w zanadrzu jeszcze kilka stylizacji, które mogę dodać w najbliższym czasie, bo przy tak paskudnej pogodzie, jak jest teraz, nie byłabym w stanie niczego sfotografować.

Dzisiaj raz jeszcze pokażę wam czarne jeansy rurki z dziurami, które kupiłam tutaj – KLIK. Były jedyną rzeczą z całej mojej garderoby która pasowała do tej złotej bluzki, która jest mi za duża o jakieś dwa rozmiary. Zapytacie pewnie, co mi strzeliło do głowy, żeby kupować zbyt dużą bluzkę, więc już tłumaczę. Zobaczyłam ją kilka dni temu w second handzie . Tak błyszczała i rzucała się w oczy, że nie sposób było przejść koło niej obojętnie. Na dodatek kosztowała grosze. Nie wiem ile dokładnie, bo kupowałam też koszulkę dla synka i długą sukienkę (pokażę niedługo) i za wszystko zapłaciłam tylko 7zł z groszami, a bluzka była z tego wszystkiego najlżejsza. Właśnie za takie zdobycze kocham lumpeksy i cieszę się tym bardziej, że miałam już upatrzoną tę złotą bluzkę – KLIK (koniecznie zerknijcie trochę niżej, bo sama wygląda może niespecjalnie, ale na modelce prezentuje się obłędnie *.*). Wychodzi więc na to, że zaoszczędziłam jakieś 100zł!

Co do kurtki ramoneski, to dacie wiarę, że nie miałam jeszcze do tej pory takiej zwykłej, klasycznej ramoneski? Mam jedną z frędzlami i jedną z tweedowymi (chyba to tweed) wstawkami, ale brakowało mi takiej zwyczajnej, prostej, która pasowałaby i do jeansów i do legginsów i do sukienki. Zdecydowałam się więc na taką – KLIK, chociaż zastanawiałam się również nad tą – KLIK. Ostatecznie wybrałam tańszą (ok. 45zł!).

Dobra, koniec rozpisywania się o ciuchach, bo miałam tylko pokazać stylizację, a znowu wyszła z tego cała rozprawka :-)

 

Czarne jeansy rurki z dziurami i złota bluzka – stylizacja

 

czarna-ramoneska

czarna-ramoneska-blog

czarne-jeansy-z-dziurami-stylizacja

jeansy-rurki-z-wysokim-stanem

ramoneska-stylizacja

ramoneska-zlota-bluzka

torebka michael kors

czarne jeansy z wysokim stanem

czarne-jeansy-z-dziurami-blog

czarne-jeansy-z-wysokim-stanem

zlota-bluzka-blog

zlotka-bluzka

czarne jeansy z dziurami

 

Ps. Odkryłam genialne miejsce na robienie zdjęć, bo tuż za rogiem budynku jest plac zabaw, więc dzieciaki mają fajne zajęcie i nie marudzą :-)

blog lifestylowy

blog o stylu zycia

Spodnie – TUTAJ

Ramoneska – TUTAJ

Bluzka – sh

Koturny – DeeZee

Torebka – Michael Kors

Pasek – chyba KappAhl (kupiłam dawno temu i nie jestem pewna)

Zapisz

Zapisz