Dzisiaj już wczesnym rankiem publikuję kolejną stylizację. Tym razem w roli głównej czarna koronkowa sukienka z… długim rękawem, który podwinęłam do zdjęć, bo było tak strasznie gorąco, że inaczej nie dałabym rady. Sukienka jest stąd – KLIK, (wchodząc w link możecie zobaczyć ją w pełnej okazałości). Kosztuje zaledwie 50zł! Szpilki  z ćwiekami mam z New Look. To te same, które pokazywałam wczoraj, torebkę udało mi się upolować kiedyś w second handzie, a pasek mam już tak długo, że nawet nie pamiętam skąd jest. Próbowałam trochę rozjaśnić zdjęcia w programie graficznym, ale nie umiem :-P. Wiem, że nie są najlepsze, ale musiałam się schować w cieniu, bo w ostrym słońcu wyszłyby jeszcze gorzej.

Jeżeli boicie się kupować z Chin, to sporo czarnych koronkowych sukienek jest obecnie w ofercie Zalando (klik tutaj), ale wiadomo, że ceny są niestety sporo wyższe.

Planuję zrobić dzisiaj z moimi chłopakami ciastolinę domowej roboty. Poza tym kończę kolejny projekt DIY i post o najlepszej na świecie odżywce do włosów domowej roboty. Wszystko zobaczycie na blogu już niedługo :-)

 

Czarna koronkowa sukienka – stylizacja

blog modowy

blog o modzie

czarna sukienka koronkowa

czarna sukienka z koronki

kopertowka z cyrkoniami

koronkowa sukienka czarna

stylizacje lato 2015

stylizacje na lato

Sukienka – Romwe

Szpilki – New Look

Torebka – second hand