Całowanie to niezwykle przyjemna czynność, która może zawrócić w głowie i uszczęśliwić w kilka sekund. Ponieważ w trakcie pocałunku używasz głównie ust i języka, możesz nie wiedzieć, co w tym czasie zrobić z rękami. Nawet, jeśli świetnie całujesz, ostatnią rzecz, jaką chcesz zrobić w trakcie całowania, jest stanie w bez ruchu. Kiedy ty i twój partner nie robicie nic z rękoma, wasz pocałunek nie jest tak uwodzicielski i pasjonujący, jak byście chcieli. Jeśli chcesz przyjemnie zaskoczyć swojego chłopaka podczas następnego pocałunku, oto kilka przyjemnych sposobów na użycie rąk :-)

 

Co zrobić z rękami podczas pocałunku?

1. Trzymaj jego ręce
Jest coś magicznego w trzymaniu się za ręce podczas całowania. W ten sposób pokazujesz swojemu partnerowi, że chcesz być bliżej niego. Chcesz go dotykać i okazywać mu swoją miłość. W ten sposób okazujesz mu swoje najcieplejsze uczucia. Nie trzymaj jego rąk, jeśli nie chcesz tego robić. Na pewno zauważy on twój nieszczery gest.

2. Dotykaj jego klatki piersiowej
Nie tylko dziewczyny mają wrażliwe piersi, także klatka piersiowa mężczyzn jest ich strefą erogenną. Nie ważne czy ma na sobie ubranie czy nie, możesz przebiec palcem po jego klatce piersiowej w górę i w dół. Postaraj się zrobić to powoli i tak delikatnie jak tylko potrafisz by podtrzymać napięcie.

3. Baw się jego włosami
Faceci lubią także, gdy kobiety delikatnie dotykają ich włosów. Baw się jego włosami by dodać pocałunkowi trochę namiętności. Nie ważne czy ma piękne, gęste włosy czy łysą głowę, dotykaj jej subtelnie swoimi dłońmi, by stworzyć naprawdę romantyczny pocałunek.

4. Dotykaj jego twarzy
Kiedy go całujesz, możesz także dotykać jego policzków. To jeden z najlepszych sposobów by rozpalić ogień między wami. Jeżdżenie kciukiem po jego miękkich wargach również jest bardzo przykemne. Dodatkowo, nie będziesz musiała się martwić, co zrobić z rękami.

5. Kontroluj jego ręce
Sposób, w jaki posługujesz się rękami w trakcie całowania jest ważny, ale to, co robi z nimi twój mężczyzna także ma znaczenie. Jeśli nie czujesz się komfortowo z jego dłońmi po jego stronie, połóż je gdziekolwiek chcesz. Twoja talia lub posladki to doskonała opcja. Po prostu weź jego ręce i pokaż, co ma z nimi zrobić bez przerywania pocałunku. Mężczyźni są bystrzy, więc na pewno zrozumie on twój gest właściwie.

6. Dotykaj jego uszu i szyi
Lekko dotykaj jego uszu i szyi by sprawić, aby twój pocałunek był bardziej rozkoszny. Udowodniono, że uszy mężczyzny to jedne z najbardziej wrażliwych, erogennych obszarów na jego ciele, więc niech twoje palce uszczęśliwią go poprzez dotykanie jego uszu. Baw się również jego szyją i dotykaj jego muskułów. Faceci lubią myśleć, że są silni i potężni, dlaczego więc nie podkreślić piękna jego ciała przez dotykanie jego muskułów?

7. Przytulaj go
Przytul go znacząco inaczej, tak jakbyś wcale nie zamierzała go pocałować. Umieść swoje ramiona wkoło jego pleców i przysuń się do niego, jeśli chcesz, by wasz pocałunek był autentycznie intymny. To będzie znak, że naprawdę go kochasz i traktujesz jak swoją drugą połówkę. Tylko naprawdę szczęśliwe pary potrafią zrobić to w sposób pokazujący, że ich związek jest silny i na tyle poważny, by trwać wiecznie.

8. Rozbierz go
Kiedy jesteście w domu, jednym z najlepszych sposobów na wykorzystanie rąk podczas migdalenia się, jest rozbieranie partnera. Rób to powoli i delikatnie. Bądź namiętna i igraj z nim jak długo to możliwe. Mężczyźni uwielbiają takie gierki, ale nie wszystkie kobiety są na tyle odważne, by w nie grać.