Niedawno nawiązałam współpracę ze sklepem internetowym Dresslink.com i zostałam poproszona o przedstawienie na blogu wishlisty z ich ubraniami.

Muszę przyznać, że wbrew pozorom nie było to łatwe zadanie, ponieważ asortyment sklepu jest ogromny i mi samej podoba się tyle rzeczy, że w pierwszej chwili nie miałam zielonego pojęcia na czym się skupić. Ostatecznie postanowiłam po prostu pokazać wam, co jest modne wiosną 2015.

Żeby sprawdzić ceny, wystarczy kliknąć na zdjęcie. Zapewniam, że będziecie mile zaskoczone, bo ceny są bardzo atrakcyjne :-) Jeżeli nie znacie angielskiego, to na szczęście można sobie na stronie wybrać język polski.

 

1. Podarte jeansy

Im bardziej poszarpane i większe dziury, tym lepiej, ale przygotowałam również coś dla osób, które nie lubią dziur – klasyczne jeansy z wysokim stanem.

czarne-jeansy-z-dziuramijeansy-z-duzymi-dziuramijeansy-z-wysokim-stanem

 

2. Pastele i biel

bluza-z-sercemmietowa-bluzkasukienki-z-gorsetowa-gora

 

 

3. Frędzle

bluzka-z-fredzlaminarzutka-z-fredzlamitorebki-z-fredzlami

 

 

4. Kwiaty

biala-bluza-w-kwiatysuknia-w-kwiatyczarna-bluza-w-kwiaty

 

 

5. Koronki

koronkowa-bluzkabluzka-z-koronkakoronkowy-komplet

 

 

I na koniec pamiętajcie o jednym dziewczyny! Jeżeli wam się coś nie podoba, nie jest w waszym guście, to nie kupujcie tego tylko dlatego, że jest akurat modne. Najważniejsze, żeby to wam podobało się ubranie, które będziecie nosić, a nie waszej koleżance, mamie, czy chłopakowi, bo to wy macie czuć się w tym dobrze.

Wpadło wam coś w oko z tych propozycji?