Hej kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać wam brzoskwiniowe paznokcie pomalowane lakierem Miss Sporty Clubbing Colors, który według zapewnień producenta wysycha w niecałą minutę. Dawno nie pokazywałam Wam żadnych nowych wzorków na paznokcie, a to dlatego, że moje paznokcie zrobiły się ostatnio bardzo łamliwe. Nie wiem, czy jest to wina tego, że obgryzałam je prawie przez całe życie czy może kwestia niedoboru witamin. Mojej mamie, która zawsze miała piękne, mocne paznokcie też zaczęły się teraz na jesień pazury łamać jeden za drugim.

Postanowiłam zamówić sobie zestaw do robienia manicure hybrydowego i mam nadzieję, że pod hybrydą paznokcie trochę mi odrosną i będę mogla nadać im ładny kształt.

Tymczasem pokażę Wam na paznokciach lakier, o którym już wspomniałam – Miss Sporty Clubbing Colors w kolorze brzoskwiniowym. Kolor jest bardzo ładny, ale z samego lakieru jestem bardzo niezadowolona. Co prawda pierwsza warstwa schnie bardzo szybko – tak jak obiecuje producent, ale niestety jedna warstwa zupełnie nie kryje paznokci. Aby pokryć paznokcie równomiernym kolorem potrzebne są aż trzy warstwy lakieru, które schną koszmarnie długo. Mam trzy lakiery z tej serii i na pewno nie kupię ich już więcej. Niebieski i żółty są trochę lepsze – pokazywałam je w tym zdobieniu – Paznokcie do żółtej sukienki. Szkoda, bo brzoskwiniowy kolor jest bardzo ładny, ale zauważcie, że nawet na paznokciach pokrytych trzema warstwami lakieru widoczne są smugi.

 

Brzoskwiniowe paznokcie

paznokcie brzoskwiniowe

paznokcie w kolorze brzoskwiniowym