Hej kochani! Za moment zacznie się kalendarzowa zima, a pogoda u mnie iście jesienna. Niby nie mam powodów do narzekań, bo przynajmniej nie marznę podczas robienia zdjęć stylizacji na bloga, ale jednak z chęcią zabrałabym swoich chłopaków na sanki. Z dzieciństwa pamiętam zimy pełne śniegu, wojny na kulki śniegowe, lepienie bałwana i zjeżdżanie z górki na sankach. Bardzo lubiłam wtedy tę porę roku i żałuję, że moich synów omijają te przyjemności.

Głównym elementem dzisiejszej stylizacji jest dług brązowy płaszcz uszyty z materiału, który przypomina zamsz. Ostatnio w mojej garderobie królują kolory ziemi, więc i dzisiejsza stylizacja jest przez nie zdominowana. Do płaszcza dobrałam szary moherowy sweterek z golfem i spódnicę w kolorze khaki. Elementem, który czyni ją wyjątkową jest sznurowany przód, a ja wszelkie wiązania czy też sznurowania wręcz uwielbiam! Czaiłam się na tę spódnicę już od dawna. Pierwszy raz zobaczyłam ją latem i od razu bardzo mi się spodobała, ale ponieważ jest uszyta z dość grubego materiału, to z jej zamówieniem poczekałam aż do późnej jesieni. Jeżeli chodzi o sweter, to oczywiście nie jest on wykonany z prawdziwego moheru, ale wyglądem go przypomina. Warto podkreślić jest jest niesamowicie miły w dotyku.

Czarne botki to obecnie najwygodniejsze buty na obcasie w mojej szafie. Obcas jest dość gruby i stabilny, a ponadto maja one platformę, więc podczas chodzenia w ogóle nie czuć tej wysokości. Link do butów oraz reszty rzeczy z tej stylizacji znajdziecie pod zdjęciami.

Buziaki <3

 

 

Brązowy płaszcz, sznurowana spódnica i moherowy golf

Stylizacja

brązowy płaszcz stylizacja

stylizacja ze sznurowaną spódnicą

stylizacja z płaszczem brązowym

stylizacja z brązowym płaszczem

szary moherowy golf

sznurowana spódnica

czarne botki

Brązowy płaszcz – Shein

Szary moherowy sweter – Romwe

Sznurowana spódnica khaki – Romwe

Botki – waszebuty.pl