Cześć kochani! W dzisiejszej stylizacji główną rolę odgrywa kolorowa bluzka w kwiaty. Uwielbiam takie intensywne kolory, mimo że trzeba z nimi trochę uważać, żeby całość nie wyszła zbyt kiczowato. Połączyłam ją z czarną minispódniczką i czarno-białymi sandałami na obcasie.

Niektórzy z was, ci którzy śledzą mnie na Instagramie i Facebooku, już pewnie wiedzą, że miałam przyjemność odwiedzić Paryż. Jak widzicie pogoda dopisała. Tego dnia było naprawdę gorąco nawet późnym wieczorem.

Myślę, że sesja wyszłaby całkiem fajnie, gdyby nie tłumy turystów, których jest mnóstwo pod wieżą Eiffla o każdej porze dnia i nocy. Właśnie późnym wieczorem wieża Eiffla wygląda najpiękniej, ponieważ jest wtedy przepięknie oświetlona.

Zrobiłam mnóstwo zdjęć, które będziecie mogli zobaczyć w tym i w kilku następnych postach. Muszę przyznać, że Paryż okazał się być nie do końca taki, jakim go sobie wyobrażałam. Kilka rzeczy zaskoczyło mnie zarówno pozytywnie, jak i negatywnie, ale o tym napiszę oddzielny post.

blog-modowy-280415 blog-modowy-estera blog-o-modzie-280415 bluzka-w-kwiaty bluzka-w-kwiaty-blog bluzka-w-kwiaty-stylizacja czarna-mini-blog czarna-mini-stylizacja estera-owczarz-blog paryz-blog-lifestylowy stylizacje-modowe-blog wieza-eiffla

Bluzka w kwiaty: Kik

Spódniczka: Only

Sandały: New Look

Bransoletka: Pepco

Torebka: sh