Nienawidzę białych lakierów do paznokci. Nienawidzę ich za to, że słabo kryją, zostawiają smugi i mimo, że przetestowałam ich kilka, to jeszcze nie trafiłam na taki, którym umiałabym się normalnie posługiwać.

Na moje nieszczęście białe paznokcie z brokatem są hitem tej zimy, więc wypadałoby ponosić takie chociaż przez kilka dni :-P Na dodatek wyglądają zarazem słodko i elegancko, pasują do (prawie) wszystkiego i pięknie komponują się zarówno ze złotą jak i srebrną biżuterią.

Do pomalowania paznokci użyłam lakierów Wibo Lovely Classic nr 25 oraz lakieru nawierzchniowego My Secret Nail Art nr 225 Sugar Top Coat.

Biały lakier do paznokci Wibo Lovely Classic nr 25
bialy lakier lovely
Cena: 5.69zł
Pojemność: 8ml

Lakier jak większość białych kryje bardzo średnio. Aby pokryć dokładnie paznokcie potrzeba aż trzech warstw, które niestety dość długo schną. Konsystencja jest jak na mój gust trochę zbyt rzadka, ale za to pędzelek jest fajny, dość szeroki i bardzo wygodny w użyciu.

Lakier nawierzchniowy My Secret Nail Art nr 225 Sugar Top Coat
sugar top coat

Cena: 6.99zł
Pojemność: 10ml
Zanim go kupiłam, zastanawiałam się nad podobnym lakierem – Lovely Snow Dust, jednak zależało mi na typowo białych paznokciach z brokatem bez opalizujących drobinek. Chciałam, żeby kojarzyły się ze śniegiem, mrozem, po prostu na zimowo.
Sugar Top Coat bardzo przypadł mi do gustu. Po jego nałożeniu każdy lakier wygląda jak piasek z tym, że drobinki są większe i dodatkowo lekko połyskujące. Efekt rzeczywiście przypomina cukier.

Niestety mimo, że zrobiłam mnóstwo zdjęć, to na żadnym z nich nie widać, jak paznokcie wyglądają w rzeczywistości. Te brokatowe drobinki jakoś nie chcą się dać uchwycić ani moim telefonem ani aparatem :-/

białe paznokcie z brokatem
paznokcie biale
biale paznokcie

 

Jak wam się podobają takie białe paznokcie z brokatem? Robicie sobie czasem podobne, czy może zupełnie nie są w waszym stylu?

 

Zapisz