Cześć kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam białą sukienkę sweterkową, która dotarła do mnie wczoraj. Na początku trochę się przeraziłam jej wyglądem, bo ani trochę nie przypominała sukienki ze zdjęcia na stronie sklepu. Wyglądała raczej jak za duży i za długi sweter i w rzeczywistości jest kremowa, a nie śnieżnobiała jak na zdjęciu. Myślę jednak, że po założeniu do niej czarnych kozaków za kolano, założeniu paska i odsłonięciu jednego ramienia, tragedii nie ma. A co Wy o niej sądzicie? Uległyście modzie na sukienki sweterkowe, czy może nie są one w Waszym guście?

Wczorajszy dzień był dniem totalnych absurdów. Najpierw dowiedziałam się, że nie mogę zapisać synka do biblioteki szkolnej, bo szkoła nie przewiduje tego, że sześciolatki potrafią już czytać i że kartę biblioteczną może założyć dopiero w drugim półroczu. Moim zdaniem jest to kompletna głupota. Przecież każde dziecko jest inne i dobre w czym innym. Uważam, że polskie szkoły mają mistrza w ściąganiu zdolniejszych uczniów do poziomu “przeciętniaków”. Dla dzieci uzdolnionych sportowo są prawie w każdej szkole jakieś zajęcia dodatkowe. Dla dzieci, które gorzej się uczą są organizowane zajęcia wyrównawcze. Dla dzieciaków, które interesują się książkami, przyrodą lub są uzdolnione matematycznie nie ma nic. Mój syn nie może sobie nawet wypożyczyć książki w bibliotece, bo według programu szkolnego nie powinien jeszcze umieć czytać.

Kolejne dwa absurdy, to propozycje współpracy, jakie otrzymałam. Pierwsza (od bardzo znanego w Polsce sklepu internetowego) – 150zł do wykorzystania w ich sklepie zamiast za post o prezentach na święta lub Mikołajki – nie doczytałam dokładnie o co chodzi, bo zdziwiłam się, jak im nie wstyd przysyłać takie propozycje. Druga rozwaliła mnie totalnie – wpis o sklepie internetowym z akcesoriami do smartfonów w zamian za obudowę do telefonu o wartości… 39.99zł. Jakiś czas temu miałam też propozycję od pani, która zajmuje się sprowadzaniem z zagranicy… podróbek torebek od projektantów. Pisała, że współpracuje z wieloma blogerkami modowymi i liczy na owocną współpracę także ze mną. Bez komentarza :-)

propozycja współpracy

 

 

Rzeczy ze stylizacji:

Sukienka – Shein

Kozaki – Choies

 

 

Biała sukienka sweterkowa

stylizacja-ze-sweterkowa-sukienka

sukienka-jak-sweter

 

sweterkowa-sukienka

sweterkowa-sukienka-stylizacja