Instagram to jedna z największych i najpopularniejszych aplikacji na świecie. Zdobyła serca naprawdę wielu osób, w tym i moje. Generalnie nie spędzam wiele czasu w mediach społecznościowych, ale Instagram jest wyjątkiem od tej reguły. Zarówno celebryci jak i masa zwykłych ludzi spędza  codziennie godziny odświeżając Instagram, publikując swoje zdjęcia i lajkując zdjęcia obserwowanych osób. Wraz ze wzrostem popularności Instagramu, coraz bardziej popularne stają się aplikacje do zdjęć na Instagram. Obecnie dostępnych jest wiele świetnych aplikacji do Instagramu, które mogą pomóc ulepszyć twoje zdjęcia i sprawić by wyglądały one bardziej wyjątkowo. Z tymi aplikacjami możesz zrobić mnóstwo zabawnych rzeczy ze swoimi zdjęciami oraz oczywiście stać się bardziej popularnym na Instagramie.

 

Aplikacje do obrabiania zdjęć na Instagram

1. Facetune

Masz dotkliwy trądzik? Blizny czy zmarszczki? Inne problemy skórne? Aplikacja Facetune pozwoli Tobie sphotoshopować się do perfekcji! Dzięki niej możesz ukryć swoje problemy skórne, rozjaśnić cienie pod oczami, wybielić zęby, poszerzyć i uwydatnić uśmiech, zmienić kolor oczu, usunąć zbłąkane włosy, przefasonować nos, udoskonalić makijaż, dodać efekty specjalne, stworzyć filtry i zrobić wiele innych rzeczy by wyglądać jak gwiazda rodem z Hollywood. Chociaż będziesz musiał zapłacić $3. 99, ta aplikacja definitywnie jest warta tych pieniędzy.

2. Pic Stitch

Chcesz zaimponować osobom śledzącym cię na Instagramie? Stwórz wyjątkowe i niezwykłe kolaże zdjęciowe za pomocą aplikacji Pic Stitch. Jest ona darmowa i bardzo łatwa w użyciu. Oprócz Instagramu możesz podzielić się swoimi kolażami na Twiterze i Facebooku albo poprzez email. Jest wiele różnych opcji kolażu, więc na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba.

 

3. Aviary

Cokolwiek chcesz zrobić ze swoimi zdjęciami, Aviary powinno okazać się pomocne. Aplikacja oferuje kreatywne ramki i naklejki, profesjonalnie wyglądające filtry i narzędzia korygujące, które pomogą tobie stworzyć fantastyczne zdjęcia w ciągu zaledwie kilku minut. Zdjęcie możesz przyciąć, rozprostować i obracać, ukryć niedoskonałości, dodać tekst, zmienić kontrast, jasność, cienie, nasycenie oraz wiele więcej. Aviary jest łatwa, darmowa i dostępna w wielu różnych językach.

 

4. Afterlight

Przemieszczając się przez swój instagramowy kanał, widzisz wiele wyjątkowo pięknych zdjęć i zastanawiasz się, jak one powstały? Być może z pomocą aplikacji Afterlight. Istnieje ona po to, by zaspokoić Twoje praktycznie wszystkie instagramowe potrzeby. 74 filtry, 15 narzędzi korygujących, 78 tekstur, narzędzia przycinające i przekształcające oraz 128 regulowanych uproszczonych ramek, które są dopasowane do Instargramu. Czy potrzeba czegoś więcej? Jeśli szukasz aplikacji umożliwiającej szybką edycję obrazu pod Instagram, Afterlight jest doskonałym wyborem.

 

5. MirrorCamFx

Efekty lustra są teraz naprawdę bardzo popularne. MirrorCamFx jest idealną aplikacją do ich tworzenia. Aplikacja obejmuje 8 efektów żywego lustra, 60 stałych filtrów i 60 zmiennych filtrów, które umożliwią tobie stworzenie wielu niezwykłych zdjęć. Chociaż pełna wersja kosztuje $1. 99, aplikacja jest darmowa na czas próbny. Warto z niego skorzystać i przekonać się, czy przypadnie Ci ona do gustu.

 

6. InstaVogue

Jeśli nie chcesz wydawać kasy na aplikację Facetune, InstaVogue sprawi, że będziesz wyglądać świetnie całkowicie za darmo. Nawet jeśli darmowe aplikacje z reguły udostępniają nam uboższe efekty niż te odpłatne, to nadal możesz użyć aplikacji InstaVogue, by ukryć albo poprawić swoje niedoskonałości: wybielić zęby, usunąć efekt czerwonych oczu, blizny i zmarszczki. InstaVogue udowadnia, że darmowe aplikacje również mogą być bardzo przydatne!

 

7. VSCO Cam

To kolejna darmowa aplikacja, która jest już chyba znana większości użytkownikom Instagramu. Jeśli chcesz wyróżniać się na Instagramie i sprawić by twoje zdjęcia wyglądały wyjątkowo, wybierz jeden z filtrów aplikacji i zobacz, co się stanie. Aplikacja VSCO Cam oferuje wiele różnych filtrów, których Instagram nie posiada.

 

8. Dubblen

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było, gdybyś miał swojego klona? Wiele z nas w dzieciństwie marzyło o bracie bliźniaku lub siostrze bliźniaczce. Z pomocą Dubblen możesz jego/ją sobie stworzyć :-) Wykonaj zdjęcia, na których uściskasz swoje ręce, grasz w koszykówkę sam ze sobą, uciekasz od siebie, jesz z sobą kolację, cokolwiek. Opublikuj te zdjęcia i przygotuj się na masę pytań od swoich znajomych. Jeżeli nie znają Cię za dobrze, to możesz im wkręcić, że masz brata lub siostrę bliźniaczkę.

 

Wypróbuj niektóre z tych aplikacji by polepszyć swoje umiejętności edytorskie i zaskoczyć osoby śledzące Cię na Instagramie i Facebooku. Kilka z tych aplikacji znajdziesz również na play. google. com. Jeśli znasz jakieś inne darmowe lub w miarę tanie i łatwe w użytkowaniu aplikacje do zdjęć na Instagram, to koniecznie daj znać w komentarzu!